• تاریخ: فروردین ۱۹, ۱۳۹۲-۲۲:۱۷
  • شناسه خبر: 157

جلسه فوق العاده شورای رقابت برای قیمت گذاری خودرو

عضو شورای رقابت از تشکیل جلسه فوق العاده شورای رقابت برای تعیین دستور العمل قیمت گذاری خودرو در فردا خبر داد. به گزارش پایگاه خبری میناب نیوز،محمدعلی مددی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه جلسه شورای رقابت ساعت ۱۳:۳۰ فردا سه شنبه تشکیل می شود، افزود: در حال حاضر درگیر تهیه ...

عضو شورای رقابت از تشکیل جلسه فوق العاده شورای رقابت برای تعیین دستور العمل قیمت گذاری خودرو در فردا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری میناب نیوز،محمدعلی مددی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه جلسه شورای رقابت ساعت ۱۳:۳۰ فردا سه شنبه تشکیل می شود، افزود: در حال حاضر درگیر تهیه فرمول محاسبه قیمت خودرو هستیم که در این راستا کارشناسان را دعوت کردیم و نظرات آنها را نیز در خصوص مکانیزم های تعیین قیمت خودرو بررسی کردیم و در جلسه فردای شورای رقابت مطرح می شود.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همه آیتم ها را برای قیمت گذاری خودرو در شورای رقابت جمع آوری کرده ایم افزود: در دستور العمل تعیین قیمت خودرو متغیرهای مختلف با توجه به نوع و کیفیت خودروها با حضور کارشناسان بررسی و دستور العمل نهایی قیمت گذاری خودرو را به تدریج نهایی می کنیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه مکانیزم قیمت گذاری خودرو تا پایان فرودین نهایی می شود افزود: مرجع رسمی تعیین دستورالعمل قیمت گذاری شورای رقابت است و هیچ قیمتی که از سوی مراجع مختلف به نفع خودشان مشخص می شود برای مردم قابل قبول نیست.

عضو شورای رقابت با بیان اینکه قیمت خودرو قطعا کاهش می یابد، خاطرنشان کرد:بر اساس دستورالعمل قیمت گذاری خودرو، قیمت خودرو در مقاطع مختلف زمانی مشخص است و خودروسازان مکلف به اعمال قیمت های جدید هستند./۱۱۶

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: