• تاریخ: خرداد ۱۳, ۱۳۹۷-۱۰:۱۵
  • شناسه خبر: 71117

جلوگیری از تصرف اراضی ملی ۷۴۲۶ متر مربعی در میناب

سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میناب از جلوگیری از تصرف اراضی ملی به میزان 7426 مترمربع در این شهرستان خبرداد. ...

به گزارش میناب جنوب،خسرو بهرامی نژاد سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میناب گفت: حفظ منابع طبیعی کشور و صیانت از اراضی ملی و انفال یک وظیفه ملی و عمومی است و همگان در اجرایی آن نقش مهمی داشته و باید دراین راستا از هیچ تلاشی فروگذار نباشند و باید با کسانی که به صورت غیرقانونی عرصه های منابع طبیعی را تصرف می کنند برابر قانون برخورد شود.

وی افزود : مامورین یگان حفاظت این اداره نسبت به گشت زنی های مداوم بر عرصه های طبیعی مبادرت کردند که در همین راستا و ضمن سرکشی  از اراضی ملی شهرستان اقدام به جلوگیری از تصرف اراضی ملی به میزان ۷۴۲۶ متر مربع نمودند.

بهرامی نژاد از مردم خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، تخریب و تصرف و آتش‌سوزی در عرصه منابع طبیعی در سطح شهرستان، سریعاً با شماره ۱۵۰۴ که خط مستقیم و اختصاصی یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری است، تماس بگیرند تا مأموران در کمترین زمان ممکن گزارش مذکور را مورد بررسی قرار داده و اقدامات لازم را انجام دهند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: