• تاریخ: دسامبر 7, 2016-6:15
  • شناسه خبر: 60105

در پی برخورد با خودرو حامل بارقاچاق؛

قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد

در پی برخورد خودرو پیکان وانت حامل کالای قاچاق با یک جوان در محور راه ارتباطی حسنلنگی به بندرعباس خانواده ای را در روستای حسنلنگی داغ دار کرد. ...

img-20161207-wa0002به گزارش خبرنگار میناب جنوب از روستای حسنلنگی، در پی سرعت گرفتن حمل کالای قاچاق در روستاها این بار خوردو قاچاقچیان شخصی بی گناه به نام حسن راور فرزندعباس چاکر،که شب و روزش درکنار پیاده رو جاده عنوان سفیرسلام به خود گرفته بود و دائم در حال سلام کردن به رانندگان درحال عبوردرمسیر محور جلابی تاحسنلنگی بودند طعمه قاچاقچیان بدون مرزشد.

 

بنابر اعلام شاهدان عینی این حادثه دلخراش خودروی وانت پیکان همراه باحمل بارقاچاق که ازمسیرمیناب به سمت بندرعباس درحرکت بود بعد از پل حسنلنگی به علت سرعت زیاد منجر به زیر گرفتن جوان می شود.

طبق اعلام اهالی روستای حسنلنگی خوردو حامل کالای قاچاق که بار آن فریزربوده واژگون می شود و در حالی که مصدوم روی جاده افتاده راننده وکمک راننده اقدام به جابه جایی بارخودمی کنندو مصدوم را در وسط محور رها می کنند که مصدوم  متاسفانه زیرچرخ تریلی ها جان خودرا ازدست می دهد.

این حادثه دلخراش در محور حسنلنگی به بندرعباس رخ داد و در این حادثه بعلت تردد وسائط نقلیه بر روی جسدبه حدی بود که شناسایی را با مشکل مواجه کرده بود.

در روستای حسنلنگی در ادوار گذشته مرگ و ناقص شدن بسیاری از جوانان به علت تردد خودرو های حامل سوخت قاچاق و غیره به وقوع پیوسته است.

اهالی روستای حسنلنگی در پی این حادثه دلخراش گفتند که صدای مظلومیت حسن و دهها حسن و جوان حسنلنگی باید به گوش مسئولین رسانده شود تا شاید مرحمی برای زخم های نهفته در این روستا پیدا کنند.

img-20161207-wa0001

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: