• تاریخ: بهمن ۱۱, ۱۳۹۸-۶:۲۲
  • شناسه خبر: 74767

حاج قاسم سلیمانی شهید زنده بودند

ششمین یادواره 25 شهید والامقام دهستان گوربند و یادبود شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور سردار ترابی فرمانده سابق سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان در دهستان گوربند شهرستان میناب برگزار شد ...

به گزارش میناب جنوب

سردار ترابی با بیان اینکه؛ سردار سلیمانی در بعد نظامی یک فرمانده کامل بودند گفت؛ وقتی درجنگ نقشه عملیات را پهن میکرد همه ی ما توجیه می شدیم.

وی همچنین با اشاره به سیل پارسال در غرب ایران گفت: سال گذشته سیل همه استان خوزستان را فرا گرفت؛و فرمانده بزرگ ما حاج قاسم سلیمانی که اتفاقا ماموریتی برای کمک به سیل زدگان نداشتند در مناطق سیل زده حاضر, و به سیل زدگان امداد رسانی کردند.

سردار ترابی با بیان اینکه”حاج قاسم سلیمانی شهید زنده بودند” اظهار داشت؛ حاج قاسم سلیمانی از تشریفات که متاسفانه امروز بعضی از مسئولان درگیر آن‌هستند به دور بود.

سردار ترابی عنوان کرد؛حاج قاسم سلیمانی روابط عمومی, دفتر و دوربین نداشت,شهید پور جعفری همرزم او ریس دفتر, راننده و محافظ او بود و همه کارها را خودشان انجام میدادند.

ترابی افزود؛ امروز میبینیم که یک مسئول و مدیرکل اگر میخواهد یک پروژه را کلنک زنی یا افتتاح کند؛ قبل از او باید دوربین و خبرنگار بروند که گزارش کارشان از قلم نیفتد.

سردار ترابی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی کار را برای گزارش کار نمیخواست عنوان کرد؛ حاج قاسم کار را فقط برای کار میخواست و میلی به تشریفات, دوربین, عکس و فیلم نداشت.

وی تصریح کرد؛ حیف بود که سردار سیلمانی در دوران دفاع مقدس توسط صدام, و در مزارشریف افغانستان توسط طالبان یا داعش به شهادت برسد قواره ی سردار سیلمانی خیلی بالاتر از اینها بود, و به فرموده حضرت اقا توسط شقی ترین عنصر روی زمین یعنی امریکای جنایت کار باید اینگونه به شهادت می رسید.

سردار ترابی خطاب آمریکایی های جنایت کار گفت؛ بدانید شهید سلیمانی برای شما خیلی خطرناکتر از خود سیلمانی است و همانگونه که دیدید بعد از شهادتش چه ضرباتی سرشان امد.

سردار ترابی ادامه داد؛ آمریکا ضربه آخر را زمانی خواهد خورد که با خفت از همه ی کشورهایی که در آن پایگاه دارند باید ترک کنند.

وی در پایان گفت؛ ان شاءالله همه ی ما رهرو شهدا خاصه ۲۵ شهید این دهستان, شهید سلیمانی و همرزمش ابو مهدی که خودش از یادگاران دفاع مقدس است باشیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: