• تاریخ: نوامبر 25, 2018-10:15
  • شناسه خبر: 72572

حق گرایی و تکلیف گرایی از علل موفقیت بسیج است

ﻣﺴﺌﻮﻝ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺑﺴﯿﺞ ﺳﺎﺯﻧﺪﮔﯽ ﺳﭙﺎﻩ ﺍﻣﺎﻡ ﺳﺠﺎﺩ (ﻉ) گفت:جبهه شناسی، ولایتمداری، حق شناسی، حق گرایی و تکلیف گرایی از دیگر علل موفقیت بسیج است. ...

به گزارش میناب جنوب،سرهنگ محمدرضا آران ﻣﺴﺌﻮﻝ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺑﺴﯿﺞ ﺳﺎﺯﻧﺪﮔﯽ ﺳﭙﺎﻩ ﺍﻣﺎﻡ ﺳﺠﺎﺩ (ﻉ) نیز در این آئین با ارائه گزارشی از خدمات جهادگران در هرمزگان و شهرستان میناب، گفت:اندیشه و تفکر بسیج نشات گرفته از ژرفای ذهن معمار کبیر انقلاب است که اکنون شاهد برکات آن در داخل و خارج از کشور هستیم.

وی به خدمات بسیج اشاره کرد و گفت:بسیج در هشت سال دفاع مقدس کارنامه درخشانی ارائه کرد، سپس عرصه سازندگی را پیش گرفت و اکنون علاوه بر خدمت در مناطق محروم، در لبنان طومار صهیونیست را می پیچد و در سوریه و عراق با داعش می جنگد تا مثلث مقاومت به هم نخورد.

ﻣﺴﺌﻮﻝ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺑﺴﯿﺞ ﺳﺎﺯﻧﺪﮔﯽ ﺳﭙﺎﻩ ﺍﻣﺎﻡ ﺳﺠﺎﺩ (ﻉ) در بخش دیگری از سخنان خود خدا محوری را یکی از دلایل موفقیت بسیج ذکر کرد و گفت:جبهه شناسی، ولایتمداری، حق شناسی، حق گرایی و تکلیف گرایی از دیگر علل موفقیت بسیج است.

وی خدمات ارائه شده توسط گروه های جهادی در میناب را قابل تقدیر دانست و گفت:در شهرستان میناب ۲۵۵ گروه جهادی وجود دارد که در زمینه ساخت مسکن و سرویس بهداشتی برای نیازمندان، احداث خانه عالم، ساخت و رنگ آمیزی مدارس، خدمات فرهنگی، عمرانی و پزشکی و درمانی فعالیت می کنند.

آران گفت: در مباحث محرومیت زدایی سپاه میناب عملکرد خوبی داشته و بیش از ۲ میلیارد تومان برای محرومیت زدایی در مناطق محروم هزینه شده که بیش از ۳۸۸ پروژه اجرا و ۵۳ پروژه در دست اجراست و تا پایان سال با کمک جهادگران به سرانجام می رسد.

در پایان این آئین که با حضور  فرمانده سپاه امام سجاد(ع)، معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی برگزار شد از ۱۲۵ گروه جهادی برتر از رده های مختلف بسیج تجلیل و قدردانی شد.

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: