• تاریخ: دی ۹, ۱۳۹۷-۶:۲۹
  • شناسه خبر: 72821

رئیس اداره تبلیغات اسلامی میناب:

حماسه ۹ دی نماد بصیرت و هوشیاری ملت ایران بود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی میناب گفت : حماسه نهم دی، نماد عزت، استقلال و بصیرت ملت ایران است که حماسه ماندگاری را در تاریخ ایران اسلامی رقم زدند. ...

حجت الاسلام محمد بنی خزاعی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب گفت: ملت ایران  انقلابی و ارزشی بودن خود را در حماسه ۹ دی ماه نشان دادند و با بصیرت و ولایتمداری خود تمامی نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند و در واقع این حماسه را ملت ایران بازآفریدند.
وی ضمن گرامیداشت این روز که نماد بصیرت و عزت و ولایتمداری ملت بود،‌ خاطرنشان کرد: فتنه‌گران با همسویی و همگرایی جریان قدرت طلب و نظام سلطه با تأسی از سلطنت طلبان خارج نشین، ضمن هتاکی به مقدسات، هنجارشکنی، عبور از قانون و خط قرمزها در پی ساقط کردن نظام اسلامی بودند که با راهبرد حکیمانه “دفع حداقلی و جذب حداکثری” رهبری فرزانه انقلاب نقش برآب شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی میناب ادامه داد: حماسه ۹ دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردم است که با تمام وجود تا پای جان در راستای دفاع از ارزش‌های انقلاب و اصول نظام جمهوری اسلامی در مقابل مستکبران و توطئه‌گران و فتنه‌گران خارجی و داخلی ایستادند و سربلند و ظفرمند دشمنان نظام را پس زدند به گونه‌ای که بزرگداشت ۹دی در تاریخ انقلاب شکوهمند ایران اسلامی ماندگار شد.

بنی خزاعی گفت : حماسه نهم دی، نماد عزت، استقلال و بصیرت ملت ایران است که حماسه ماندگاری را در تاریخ ایران اسلامی رقم زدند.

وی با بیان این‌که بیگانگان از سال‌ها قبل، به دنبال اجرایی‌ کردن براندازی نرم نظام جمهوری اسلامی ایران بودند، اظهار کرد: دشمنان از ماه‌ها قبل از انتخابات ۸۸، فتنه خود را با طرح تقلب در انتخابات کلید زدند و با تأثیرگذاری بر خواص بی‌بصیرت این کشور، به دنبال سقوط این نظام و سلطه بر ملت و کشور ما بودند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: