• تاریخ: تیر ۳۰, ۱۳۹۵-۱۵:۳۸
  • شناسه خبر: 56476

حوزه مقاومت بسیج خواهران در بخش بندزرک راه‌اندازی می‌شود

فرمانده سپاه میناب از راه‌اندازی حوزه مقاومت بسیج خواهران در بخش بندزرک میناب خبرداد و گفت: تمامی کارها با استعانت از خداوند متعال ثمربخش خواهد بود. به گزارش میناب جنوب،حبیب‌الله سهرابی در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید حوزه مقاومت شهید رجایی بندزرک گفت: تمامی کارها برای تحقق و عمق‌بخشی بیشتر با استعانت ...

فرمانده سپاه میناب از راه‌اندازی حوزه مقاومت بسیج خواهران در بخش بندزرک میناب خبرداد و گفت: تمامی کارها با استعانت از خداوند متعال ثمربخش خواهد بود.

13950428000028_PhotoA

به گزارش میناب جنوب،حبیب‌الله سهرابی در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید حوزه مقاومت شهید رجایی بندزرک گفت: تمامی کارها برای تحقق و عمق‌بخشی بیشتر با استعانت از خداوند متعال و تعامل و استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل بخش بندزرک اثربخش خواهد بود.

وی کار فرهنگی و جذب حداکثری بسیج را در حوزه استحفاظی بخش بندزرک مورد تأکید قرار داد و افزود: با توجه به هجمه‌های فرهنگی دشمن در قالب مدل‌های برگرفته از فرهنگ غرب کارهای فرهنگی باید متناسب با خنثی‌سازی اهداف دشمن در منطقه دارای عمق‌بخشی باشد.

فرمانده سپاه میناب اظهار داشت: با توجه به بهره‌مندی اقشار مختلف از فضا و ظرفیت بسیج ایجاد پایگاه مقاومت اهل سنت در شهرستان میناب یک ظرفیت خوبی برای ارتباط و اتحاد و همدلی بیشتر می‌شود.

سهرابی بیان داشت: کارهای فرهنگی بسیج در شهرستان در جهت ترویج فرهنگ انقلابی و برگرفته از موازین اسلام و با استعانت از خداوند متعال در حال انجام است.

وی خطاب به فرماندهان حوزه‌های مقاومت بسیج شهرستان میناب گفت: امید است در سایه‌سار قرآن و عترت و تحت زعامت مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای بیش از پیش در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گام مؤثری بردارید.

فرمانده سپاه میناب همچنین از ایجاد حوزه مقاومت بسیج خواهران و یک سالن ورزشی بسیج به‌صورت مستقل در بخش بندزرک خبر داد و خاطرنشان ساخت: با تلاش و جدید فراوان این حوزه مقاومت در آینده نزدیک افتتاح می‌شود.

انتهای پیام

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: