• تاریخ: فروردین ۱۹, ۱۳۹۸-۰:۴۱
  • شناسه خبر: 73465

رئیس هئیت تنیس روی میز میناب:

خانه پینگ پنگ میناب قابلیت تبدیل شدن به مرکز پینگ پنگ در شرق هرمزگان

رئیس‌ هیئت تنیس روی میز میناب گفت:با توجه به زير ساخت هاي این شهرستان،تنها خانه پينگ پنگ میناب قابلیت تبديل شدن به مركز پینگ پنگ در شرق هرمزگان را دارد. ...

به گزارش میناب جنوب،یاسرذاکری رئیس جدید هئیت تنیس روی میز شهرستان میناب در گفتگویی اظهار داشت:یکی از اولویت های این هیئت تجهیز خانه پینگ پنگ میناب با توجه به زیر ساخت های این شهرستان،تنها خانه پینگ پنگ میناب قابلیت تبدیل شدن به مرکز پینگ پنگ در شرق هرمزگان را دارد.

ذاکری اظهار داشت:تعمیرات فوق در اوایل سال جدید با برنامه ریزی خوب و تلاشهای شبانه روزی صورت پذیرفته و رضایتمندی حداکثری را از سوی ،ورزشکاران ،خانواده ها و علاقه مندان و اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب در پی داشته است.

رئیس‌ هیئت تنیس روی میز میناب گفت:سعی بر آن داریم تا یک بار دیگر رشته جذاب پینگ پنگ یا همان‌تنیس روی میز را در شهرستان که از استعدادهای بکری برخوردار است رونق بخشیم.

رئیس این هئیت تصریح کرد: با همت و همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب و مسئولین هیأت استان سعی نموده اییم از طریق جذب کمکهای مردمی و حامیان مالی حمایت از این رشته صورت پذیرد.که امید است با کمک و حمایت مسئولین محترم اداره کل ورزش و جوانان و هئیت استان شاهد روزهای بهتری برای تنیس روی میز شهرستان میناب باشیم.

یاسر ذاکری رییس هیات تنیس روی میز شهرستان میناب در ادامه گفت:طی این سال ها تنیس روی میز شهرستان میناب با وجود داشتن سالن تنیس روی میز نتوانسته جایگاه اصلی خود را با وجود تک ستاره های مینابی در استان به دست بیاورد که استعداد جوانان و علاقمندان مینابی در سطح شهرستان و بخش ها و روستاهای دومین شهرستان پهناور و پرجمعیت استان هرمزگان قابلیت کشوری و ملی را دارد .

وی تصریح کرد: نتایج درخشان بازیکنان مینابی در معدود حضورشان در استان نشانگر این مطلب است که ما میتوانیم با آماده ساختن زیر ساختها و شناساندن این رشته در بین خانواده ها .خانواده ها را وارد این گود نماییم.

سکان دار جدید هئیت تنیس روی میز شهرستان میناب گفت: این رشته مانند رشته های پربرخورد فیزیکی دیگر نیست و خانواده ها می توانند بدون دغدغه آسیب دیدگی فرزندان خود این مسیر را برای آنان باز نمایند تا بتوانند در استان و کشور استعدادهای خود را به نمایش بگذارند.

ذاکری،جذب بازیکنان با برگزاری کلاس های استعدا یابی با هماهنگی با اداره آموزش و پرورش شهرستان میناب و تربیت بندی سپاه میناب و اداره ورزش و جوانان با هماهنگی با استان .تحت پوشش قراردادن ورزشکاران این رشته در شهرستان و ساماندهی زیر نظر بیمه ورزشی فدراسیون پزشکی ورزشی.همکاری با اداره ورزش و جوانان و دیگر نهادها مانند آموزش و پروش و تربیت بدنی سپاه شهرستان جهت اعزام بازیکنان برای مسابقات استانی و انتخابی کشوری.دعوت از مربیان استان و بازیکنان ملی جهت آموزش برای پیشرفت بازیکنان بصورت آکادمی و حرفه ای در شهرستان و فراخوان در این رشته، جذب اسپانسر برای حضور در مسابقات لیگ استان و جهت برگزاری لیگ شهرستان.در صورت امکان درآمدزایی از سالن برای نگهداری و تامین هزینه ها پیش رو
آموزش از سنین پایه بصورت آکادمی برای اولین بار در شهرستان در سال هشتادونه.ارتباط مستقیم با هئیت استان و فدراسیون و گزارش عملکرد سالانه و دریافت کارت عضویت برای بازیکنان .تعامل با استان جهت تامین کالاهای مورد نیاز ورزشی این رشته.ارائه گزارش و عملکرد بازیکنان سه ماه یکبار ،مشخص نمودن اعضا هئیت و شروع فعالیت هئیت تیس روی میز یکی از اهدف این هیئات عنوان کرد.

وی اظهار داشت:برنامه ریزی های مدون هیأت در امور فنی،اجرایی و همینطور تشکیل کمیته های لازم در هئیت از برنامه های هئیت در سال جدید می باشد.

رئیس هئیت تنیس روی میز میناب تاکید کرد:شهرستان میناب همیشه در تاریخ ورزش استان و کشور و میادین بین المللی توانسته عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد تا جایی که در سال گذشته بیش از ۷نفر از ورزشکاران مستعد مینابی در رشته های مختلف عضو تیم های ملی بوده اند و تنها حضور منتخبین پینگ پنگ شهرستان میناب در استان و انتخابی های کشوری خالی بوده و با تلاش ما در این رشته و حمایت مسئولین و دلسوزین این رشته سعی خواهیم نمود زیر ساختها را برای حضور شایسته نمایندگان تنیس روی میز مینابی ازسراسر شهرستان در استان و در کشور چه در انفرادی و تیمی مهیا نماییم چون شهرستان میناب از مستعد ترین ورزشکاران استان سود می برد.

یاسر ذاکری گفت:تعامل تنگاتنگ با مرکز استان هم هئیت استان و اداره کل و حضور در جلسات مرتبط با این رشته می تواند جایگاه میناب را بعنوان مرکزیت تنیس روی میز شرق استان ارتقا بخشد.و این حضورها و تلاش ها به ورزش کاران این رشته انگیزه های زیادی برای ادامه موفقیتهایشان خواهد داد.

وی همچنین در بخش دیگری از گفتگوی خود با خبرنگار ما اظهار داشت:روند حضور بانوان مینابی و ورزشکار و علاقمند به این رشته در این چند سال پررنگتر در کنار هئیت روزهای خوبی را برای این رشته در شهرستان،استان و کشور رقم بزنند‌.

متولی تنیس روی میز شهرستان میناب گفت:جذب اسپانسر جهت برگزاری لیگ شهرستان و حضور در لیگهای دسته یک آقایان و بانوان از برنامه های این هییت با همکاری اداره ورزش و جوانان جهت حمایت از هییت در دستور کار قرار گرفته
وی با اشاره به توانمندی ورزشکاران این رشته در استان افزود:هییت استان از ساختاری محکم و قابل قبول تشکیل شده که سعی می نماییم با تلاش خود در شهرستان مرکز زدایی را در دستور کار قرارداده تا نگاه هییت استان را به شهرستان میناب و دیگر شهرستانهای هرمزگان معطوف نماییم.

ذاکری یادآوری کرد:تلاش ما در هئیت شهرستان ساختارمند گردن این رشته در استان و کشور می باشد و این مطلب بدون برنامه ریزی مدون کوتاه مدت و بلند مدت میسر نمی باشد و امیدواریم بتوانیم هییت شهرستان را در بین هیاتهای کل استان و شهرستان با برنانه ریزی هئیت برتر نماییم.

ذاکری گفت: حضور نخبگان و پیشکسوتان این رشته در شهرستان و در راس کمیته های مختلف و استفاده از بهترین افراد در بدنه هیات نویدبخش آینده روشنی برای این رشته در شهرستان میناب خواهد بود.

وی از تلاش خالصانه و خاضعانه و بدون چشم داشت کلیه اعضا هییت تنیس روی میز شهرستان میناب خبرداد و بیان نمود:این تلاش ها بدون تردید روند رو به رشد هیات را سرعت بخشیده و اتفاقات و فعالیتهای بی سابقه ای را در سطح استان رقم خواهد زد .

رئیس جدید هئیت تنیس روی میز شهرستان میناب افزود:امیدواریم در سال جدید و پیش رو فعالیت های هیات در تاریخ تنیس روی میز شهرستان و استان نه کم سابقه بلکه بی سابقه باشد.

وی گفت: آموزش، مربیان و استعدادیابی کوتاه مدت و درازمدت و چندساله در بخش آقایان و بانوان در برنامه های هئیت لحاظ شده و به اداره ورزش و جوانان شهرستان و استان ارائه خواهد شد .

ذاکری شاخصهای مدنظر را اینگونه بیان نمود: پیگیری و ارزیابی عملکرد هئیت هر سه یکبار ماه می تواند تمامی برنامه های پیش بینی شده در سال ۹۸ را بخوبی به پیش ببرد.

وی با اشاره به وجود منتقدین هئیت جدید گفت: با وجود منتقدین منصف و دلسوز همواره سودمند بوده و با بهره گیری از نظرات آنها قطعا می توان نتایج بهتری را کسب نماییم ولی امیدوارم انتقاد دلسوزانه باشد و در کل هیات با اشتیاق فراوان بدنبال استفاده از تجربیات، نظرات و پیشنهادهای سازنده دلسوزان و علاقمندان این رشته در شهرستان میناب بوده و همواره از این حرکت آنان استقبال خواهیم نمود.

وی تصریح کرد:شهرستان میناب در شهر میناب تنها از یک سالن تنیس روی میز که به صورت مشترک با هئیت شطرنج فعالیت می نماید سود میبرد ولی می توان از سالن های ورزشی در سطح بخش ها.روستاها.خانه های ورزش روستاها با برنامه ریزی این رشته را از پایه در بین علاقمندان ارتقا بخشید که امیدواریم با حمایت اداره ورزش و جوانان و مسئولین ذیربط بتوانیم به سرانجام‌مطلوبی در این راه و این رشته برسیم.

ذاکری با اشاره دوباره به بحث بانوان هییت گفت:در قسمت بانوان شرایط بسیار متفاوت است، ما با صبر و حوصله و گام به گام اقدامات، نگرشها و طرز تفکرات را بررسی و با تقویت نقاط ضعف و قوت بخشیدن بیشتر به نقاط قوی تر سعی خواهیم نمود نفرات برتر رادر این بخش برگزینیم.

وی افزود:با دلسوزی ، صمیمیت و با تفکرات مثبتی که در بانوان مینابی و علاقمندی آنان به این رشته سراغ داریم به بدنه هئیت جذب و از تجربیات این عزیزان در راه رسیدن به اهداف هیات که همانا تقویت زیرساخت ها و شکوفا شدن این رشته می باشد استفاده خواهیم نمود.

ذاکری افزود:در بررسی وضعیت بانوان استعدادیابی و تشخیص نیروهای مستعد در پیشبرد اهداف هئیت در اولویت کاری ما قرار دارد.
یاسرذاکری ادامه داد:با برنامه ریزی منظم و دقیق تمرینی سعی خواهیم نمود از لحاظ کیفی و فنی با حضور مربیان بومی مینابی و دعوت از مربیان مجرب از استان و حتی کشوری سطح کمی و کیفی این رشته را در بین بازیکنان و علاقمندان به تنیس روی میز در شهرستان میناب راارتقاء بخشیم.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: