• تاریخ: مرداد ۱۸, ۱۳۹۵-۱۰:۱۳
  • شناسه خبر: 56894

خبرنگاران فعال، جامعه فعال می‌سازند و شعور اجتماعی را افزایش می‌دهند

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب به مناسبت گرامیداشت ۱۷ مرداد ماه و روز خبرنگار گفت: خبرنگاران فعال، جامعه فعال می‌سازند و شعور اجتماعی را افزایش می‌دهند. فیروزه میرابی در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی به اصحاب رسانه شهرستان میناب گفت: خبرنگاران  ...

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب به مناسبت گرامیداشت ۱۷ مرداد ماه و روز خبرنگار گفت: خبرنگاران فعال، جامعه فعال می‌سازند و شعور اجتماعی را افزایش می‌دهند.

ImageThumbnailفیروزه میرابی در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی به اصحاب رسانه شهرستان میناب گفت: خبرنگاران  پل ارتباطی مردم و مسئولان هستند ، مشکلات را بیان و نقد منصفانه را در حیطه کاری خود قرار داده اند.

 

وی افزود: خبرنگار باید در حوزه فعالیت و تخصص خود به ارائه راه حل و مشاوره بپردازد و کمک کند تا مشکلات جامعه به کمترین حد ممکن برسد و نقاط قوت را رسانه‌ای سازد.

 

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب بیان کرد: خبرنگاران فعال، جامعه فعال می‌سازند و شعور اجتماعی را افزایش می‌دهند و البته برعکس این موضوع هم صادق است.

 

میرابی تصریح کرد: رفاه و آسایش مردم دغدغه خبرنگار است و او می‌کوشد در راه رسیدن به این هدف هرچه می‌تواند انجام دهد، برای همین در تمام دنیا احترام خاصی برای این قشر قائل هستند و خبرنگاری را جز سخت‌ترین مشاغل دنیا قرار داده‌اند.

 

انتهای پیام/ز

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: