• تاریخ: شهریور ۱۶, ۱۳۹۸-۴:۰۶
  • شناسه خبر: 74588

مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب

خون امام حسین(ع) درخت اسلام را آبیاری کرد

حجت الاسلام رهنمای مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری امام حسین(ع) گفت: خون امام حسین(ع) درخت اسلام را آبیاری کرد ...

 

 

حجت الاسلام رهنمای مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری امام حسین(ع) گفت: خون امام حسین(ع) درخت اسلام را آبیاری کرد

مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب امام حسین(ع) را اسوه ایثار و شهادت دانست و گفت: امام حسین(ع) هرگز زیر بار ظلم نرفت و هرچند به ظاهر امام و یاران باوفایش به شهادت رسیدند ولی پایان این جنگ پیروزی خون بر شمشیر بود.

وی گفت: ما باید از امام حسین(ع) درس بگیریم و همیشه در مسیر حق حرکت کنیم و تن به ظلم ندهیم و اگر اینگونه بودیم قطعا پیروز میدان هستیم و خداوند متعال نیز همیشه ما را یاری خواهد کرد.

حجت الاسلام رهنمای ماه محرم را ماه عزای اهل بیت علیه السلام دانست و گفت: امام حسین(ع) برای زنده ماندن اسلام اهل بیت و فرزندان خود را در واقعه عاشورا به همراه خود برد و اگر چنین نبود و فرزندان امام حسین(ع) به اسارت نمی رفتند اسمی از اسلام باقی نمی ماند.

این مسئول اظهار داشت: ما امروز وظیفه داریم راه نورانی شهدا بخصوص شهدای کربلا را دنبال کنیم و جلوی مستکبرین دنیا بایستیم و اجازه ندهیم به جوامع اسلامی تعرض شود و اگر چنین کردیم گام عملی در حمایت ازقیام امام حسین(ع) برداشته ایم.

رهنمای گفت: رویش های امروز انقلاب ما همه با الگوگیری از قیام امام حسین (ع) بوده که در مقابل ظلم در هر جای دنیا ایستاده اند و جان خود را فدای اسلام کرده اند که نمونه بارز آن شهید والا مقام محسن حججی می باشد.

حجت الاسلام رهنمای خطاب به یزیدیان زمان گفت:تفکر شیعه برگرفته از مکتب امام حسین(ع) می باشد و در راه مبارزه با طاغوت چه کشته شوند و چه بکشند پیروز هستند و به سعادت بزرگ دست پیدا کرده اند.

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: