• تاریخ: فوریه 3, 2021-21:28
  • شناسه خبر: 76426

امام جمعه میناب گفت:

دانشگاه باید دستاوردهای نظام و انقلاب به نسل آینده انتقال دهد

امام جمعه میناب تصریح کرد: دستاوردهای نظام و انقلاب محسوس است و دانشگاهیان وظیفه دارند این خدمات و افتخارات را به دانشجویان و نسل جوان جامعه انتقال و بازگو کنند. ...

به گزارش میناب جنوب، حجت‌الاسلام دکتر محسن ابراهیمی امام جمعه شهرستان میناب در مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر کمیته دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان میناب ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت زهرا (ص) و روز مادر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در جمع دانشگاهیان گفت: حضرت زهرا (ص) بانوی نمونه عالم هستی است و بایستی در دنیای فردی، اجتماعی، خانوادگی و سیاسی، الگوی بانوان عزیز قرار بگیرد.

وی با اشاره به دستاوردهای نظام و انقلاب افزود: در این ۴۰ سال اخیر دستاوردهای قابل توجهی را کسب کرده‌ایم که یکی از این ستاوردهای مهم، توسعه علمی در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته بود.

امام جمعه میناب تصریح کرد: دستاوردهای نظام و انقلاب محسوس است و دانشگاهیان وظیفه دارند این خدمات و افتخارات را به دانشجویان و نسل جوان جامعه انتقال و بازگو کنند.

مسؤول نمایندگی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان هرمزگان اظهار داشت: در این ۴۰ سال فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشتیم و در حال حاضر در گام دوم انقلاب اسلامی هستیم که باید توسعه و پیشرفت ما بیشتر شود.

حجت‌الاسلام ابراهیمی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در توصیه به دانشگاه‌ها گفت: برای تحقق بیانیه گام دوم  انقلاب اولین مرحله توسعه علم و پژوهش است، علمی که به همراه پژوهش باشد مفید است که در این زمینه باید تلاش کنیم.

امام جمعه میناب افزود: دانشگاه‌های شهرستان میناب باید با برنامه‌ریزی علمی و پژوهشی، ظرفیت‌های توسعه و آبادانی این شهرستان را محقق کنند.

وی گفت: باید برنامه هفتم توسعه میناب را داشته باشیم که در این مقوله دانشگاه‌ها نقش مهم و بسزایی دارند و با کمک و همفکری و برنامه‌ریزی بتوانیم با دستاوردهای علمی به نفع شهرستان برنامه‌ریزی کنیم.

دکتر ابراهیمی عنوان داشت: بر اساس تحقیقات انجام شده در کشور تعداد ۱۴۶ پایان‌نامه در خصوص میناب در دانشگاه آزاد اسلامی نگارش شده است که باید شناسایی و عملیاتی شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: