• تاریخ: سپتامبر 23, 2020-7:17
  • شناسه خبر: 76096

باقر بارانی نیا گفت:

دانشگاه ها باید ارزشهای دفاع مقدس به نسل جدید انتقال دهند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب گفت: دانشگاه‌ها در انتقال ارزش‌ها و اقتدار رزمندگان دفاع مقدس به نسل جوان نقش مهمی دارند و باید با احترام و ارزش به شهدا، نسل جدید را با فرهنگ رشادت و شهادت آشنا کنند. ...

به گزارش میناب جنوب،باقر بارانی‌نیا در دیدار با خانواده شهید اسحاق جمشیدی در میناب به‌مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: اقتدار و رشادت‌های دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس از دل‌ها و ذهن‌ها نخواهد رفت و باید این ارزش‌ها و اقتدار به نسل جدید منتقل شود و ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب افزود: دانشگاه‌ها در انتقال ارزش‌ها و اقتدار دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس به نسل جدید نقش مهمی دارند و باید با احترام و ارزش به شهدا، نسل جدید را با فرهنگ رشادت و شهادت آشنا کنند.

وی عنوان کرد: خانواده شهدا یادگاران اسطوره‌های ایستادگی و مقاومت هستند و جامعه به آنان مدیون است. باید با فرهنگ دیدار از خانواده شهدا نشان دهیم که همچنان پایبند به این نظام و انقلابی هستیم که با خون شهدا رنگین شده است.

بارانی‌نیا امنیت، آرامش و اقتدار نظام اسلامی را مرهون رشادت‌های شهدا دانست و اضافه کرد: شهیدان والامقام، دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام توان و هستی خود را که جانشان بود در طبق اخلاص گذاشتند و برای اسلام تقدیم کردند.

وی برای مادر گرانقدر شهید اسحاق جمشیدی آرزوی سلامی و بهبودی کرد و خواستار دعای خیر برای خدمتگزاری بیشتر و ادامه راه شهدا شد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: