• تاریخ: اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۸-۲:۵۷
  • شناسه خبر: 74009

فرماندار ویژه میناب:

در انتخابات ۹۸ کارنامه خوبی رقم خواهیم زد/ ترسی از حاشیه ها ندارم

معاون استاندار هرمزگان با بیان این که درب اتاقم به روی اعضای تمام جناح، احزاب و گروه ها باز است، افزود: هراس و ترسی از حاشیه ها ندارم و در آن قرار نمی گیرم و در انتخابات ۹۸ کارنامه خوبی رقم خواهیم زد. ...

به گزارش میناب جنوب، محمد احمدی در همایش تجلیل از شوراهای بخش بندزرک ضمن اشاره به قابلیت و ظرفیت های موجود در بخش بندزرک، از این بخش به عنوان یکی از استعدادهای هرمزگان نام برد و افزود: بندزرک از مناطقی است که نیروی انسانی بسیار توانمندی دارد.

فرماندار ویژه میناب در ادامه به نقش شوراهای اسلامی در توسعه روستاها و مناطق اشاره و اظهار کرد: شوراها بر اساس آنچه بضاعت و توان آنهاست، کارنامه طلایی دارند‌.

احمدی همچنین با بیان این که اتحاد و انسجام لازمه طی کردن مسیر انقلاب با اقتدار است، اضافه کرد: نقش توام با تعهد و دلسوزی شوراهای اسلامی در بالندگی و توسعه مناطق و رفع مشکلات مردم ستودنی است.

معاون استاندار هرمزگان اشاره ای به مشکلات اقتصادی کشور کرد و گفت: دشمن به خوبی دریافته است که با جنگ نظامی نمی تواند ضربه ای به کشور وارد کند چرا که در هشت سال جنگ تحمیلی، اتحاد و یکپارچگی ملت توانست دشمن و ایادی آن را شکست دهد.

رئیس شورای اداری شهرستان میناب ادامه داد: با همدلی، انسجام و عمل به منویات رهبری از مشکلات و جنگ اقتصادی نیز عبور می کنیم و توطئه های بدخواهان را خنثی خواهیم کرد.

معاون استاندار هرمزگان همچنین با بیان این که درب اتاقم به روی اعضای تمام جناح، احزاب و گروه ها باز است، افزود: هراس و ترسی از حاشیه ها ندارم و در آن قرار نمی گیرم و در انتخابات ۹۸ کارنامه خوبی رقم خواهیم زد.

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود از مراحل پایانی ارتقا بخش بندزرک به شهر خبر داد و گفت: بزودی شهردار بندزرک نیز معرفی می شود.

برپایه این گزارش؛ در این آئین از شوراهای اسلامی بخش تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

گفتنی است: بخش بندزرک شهرستان میناب با ۵۰ هزار نفر جمعیت،۴۲ روستای آن دارای شورای اسلامی است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: