• تاریخ: آگوست 18, 2021-3:13
  • شناسه خبر: 76770

فرمانده سپاه میناب:

دشمنان از ولایت مداری و حسینی بودن ما در هراس هستند

فرمانده سپاه میناب گفت:دشمنان اسلام از ولایت مداری و حسینی بودن ما در هراس هستند و نمی خواهند این روحیه شیعه که همان عصیان گری ضد استکبار است برقرار باشد. ...

به گزارش میناب جنوب،سرهنگ پاسدار حسین درویشی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب با تسلیت تاسوعا و عاشورای حسینی،گفت:حضرت ابوالفضل العباس(ع) اسوه ولایت مداری محض و بصیرت نافذ برای تمام مسلمانان است.

فرمانده سپاه میناب افزود:تاسوعای حسینی یکی از مهم‌ترین رویدادهای تاریخ اسلام برای شیعیان به شمار می‌رود در آن حضرت عباس(ع) برای حفظ و تحکیم مبانی حقیقی اسلام در مقابل زورگویان ایستادگی کرد و با ایثار و رشادت خویش در تاریخ اسلام ماندگار و به عنوان نماد حق‌طلبی در میان شیعیان شناخته شد.

درویشی عزت‌خواهی و ظلم‌ستیزی و حق‌طلبی را به عنوان مهمترین درس‌های قیام عاشورا دانست و اظهار داشت:تاسوعا روز نشان دادن محور قیام بود تا در کلاس عملی و واقعی به همگان نشان دهد که هدف از این حرکت عظیم زنده کردن وبندگی واقعی خداست و از دینی که به ظاهر نماز وروزه و…‌ و در باطن حاکمیت یزید ویزیدیان است، بیزار است.

وی گفت: تاسوعا روز نمایش  جلوه‌های زیبایی از وفاداری،  بصیرت و جدایی مرز اسلام حقیقی از اسلام ظاهری یزید، عشق و جانفشانی  یاران اندک اما وفادار  حسین (ع) است.

درویشی با بیان اینکه از حادثه عاشورا و تاریخی بودن آن باید درس بگیریم، گفت: دشمنان دیرینه اسلام از ولایت مداری و حسینی بودن ما می ترسند و همواره در صدد ضربه زدن به نظام و انقلاب و اسلام هستند و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذاری نکردند.

فرمانده سپاه میناب مکتب عاشورا سدی در مقابل دشمنان داخلی و خارجی دانست و تاکید کرد: تلاش دشمنان اسلام  در از بین بردن حماسه عاشورا بی ثمر خواهد بود و هیچ کس نمی تواند نام امام حسین (ع) و خاندان مطهر و راه آن حضرت را محو کند.

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: