• تاریخ: سپتامبر 26, 2020-14:04
  • شناسه خبر: 76110

دفاع مقدس یادآور نوجوانان فارغ التحصیل خط مقدم جبهه است

استاد حوزه علمیه حضرت زینب(س) میناب گفت: دفاع مقدس، یادآور رشادت های نوجوانانی است که به جای حضور در مدرسه، در خط مقدم جبهه، حضور و با عالی ترین درجات، فارغ التحصیل شدند. ...

به گزارش میناب جنوب،زینب نژاد سبحانی در گفت و گویی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بیان کرد: این هفته را باید به رزمندگانی تبریک گفت که در هنگام دفاع از میهن و برای حفظ اسلام، بدون کوچکترین چشمداشتی، همه هستی خود را فدا کردند.

کارشناس دینی با اشاره به اینکه رزمندگان دفاع مقدس از همه تعلقات دنیوی خود، به خاطر آرمان های مقدس انقلاب و اسلام، گذشتند و با شنیدن فرمان امام(رحمه الله)، به ندای ایشان، لبیک گفتند، اظهار داشت: رزمندگان، با الگو گیری از اصحاب امام حسین(علیه السلام) و لبیک به ندای” هَل مِن ناصِرِِ یَنصُرُنِی” امامشان، جانانه در مقابل دشمن، بدون حتی لحظه ای تردید، صف آرایی کردند.

استاد حوزه خاطر نشان کرد: دفاع مقدس، یادآور رشادت های نوجوانانی است که به جای حضور در مدرسه، در خط مقدم جبهه، حضور و با عالی ترین درجات، فارغ التحصیل شدند.

استاد مدرسه علمیه حضرت زینب(س) میناب  با بیان اینکه وصیت نامه های عرفانی شهدا، نشان از اوج بندگی و اخلاص آنان دارد، ادامه داد: شهیدان از مکتب امام حسین(علیه السلام ) درس هایی گرفتند که هیچ وقت کهنه نمی شود و در هر زمان قابل دریافت است.

نژاد سبحانی تصریح کرد: امروز هم جوانان مومن و انقلابی، با پیروی از امام حسین(علیه السلام) از مکتب این امام بزرگوار، درس گرفته اند، نمونه روشن(بارز) آن شهید حججی ها هستند که از نسل امروز و با همان آرمان های بلند انقلاب و اسلام، پیش رفته اند.

استاد حوزه علمیه حضرت زینب(س) میناب گفت: دفاع مقدس، یادآور رشادت های نوجوانانی است که به جای حضور در مدرسه، در خط مقدم جبهه، حضور و با عالی ترین درجات، فارغ التحصیل شدند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه خاصیت جنگ، گذشت از دلبستگی ها و مقابله با دشمن است افزود: سنگر ها و جبهه ها عوض می شوند اما نبرد حق و باطل ودفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، همچنان باقی و ادامه دارد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: