• تاریخ: مرداد ۱۹, ۱۳۹۷-۶:۵۷
  • شناسه خبر: 71818

خطیب نمازجمعه توکهور_هشتبندی:

دلیل مهم نابسامانی اوضاع اقتصادی دوری از تعالیم اسلامی و انقلابی است

خطیب نماز جمعه توکهور و هشتبندی گفت:دلیل مهم نابسامانی اوضاع اقتصادی دوری از تعالیم اسلامی و انقلابی است. ...

به گزارش میناب جنوب؛حجت الاسلام بارانی، خطیب جمعه توکهور-هشتبندی با تسلیت ایام شهادت جوادالائمه علیه السلام در ضمن بیان روایتی از آن حضرت، اظهار کرد: پروردگار متعال هر کس را به طریقی امتحان می کند یکی را با فقر و یکی را با ثروت ، ولی همه موظفند به وظیفه خود عمل کنند.

وی با اشاره به روز صنایع کوچک و نقش این صنایع را در رونق تولید و اشتغال مهم ارزیابی کرد و گفت: گاهی مواقع انحرافاتی در اجرای این طرح ها مشاهده می شود در حالی که تسهیلات به بیکاران و بنگاهها جهت ایجاد شغل داده می شود اما در واقع شغلی ایجاد نمی شود که هم پول بیت المال از بین رفته وهم بیکاری رفع نشده است.

حجت الاسلام بارانی با توصیه به نظارت دقیق بر اجرای طرح ها توسط ، افزود: با نظارت دقیق و هزینه کرد تسهیلات در مسیر خود یقینا شاهد بهبود فضای کسب و کار در کشور خواهیم بود.

رییس شورای فرهنگ عمومی توکهور-هشتبندی با تبریک سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها، گفت: قطعا زندگی حضرات معصومین یک الگوی کامل برای تمام بشریت است و معضلات امروز جامعه ما حاصل دوری از دین و توصیه های اسلامی است.

بارانی با ذکر نکاتی از زندگی نورانی امیرالمومنین و صدیقه طاهره، ادامه داد: مشکلات تشکیل خانواده؛از مهریه گرفته تا هزینه های سنگین مراسم و توقعات بالای طرفین امروز سبب شده است که سن ازدواج بالا برود و این برای جامعه خطرناک است.

امام جمعه توکهور-هشتبندی با گرامیداشت روز مقاومت اسلامی و سالروز پیروزی حزب الله در جنگ ۳۳ روزه، گفت: تمام دنیای کفر بسیج شده بود تا حزب الله را خلع سلاح کنند اما امروز حزب الله با توکل بر خدا و مقاومت در اوج عزت و قدرت است و آن قدرت پوشالی که از آمریکا و اسراییل ساخته شده بود را در هم ریختند و همگان قدرت جبهه مقاومت را درک کردند.

وی با یادآوری سخنان امام راحل و رهبری انقلاب مبنی بر شکست آمریکا در برابر جبهه اسلام، اضافه کرد:در همه عرصه ها هر کجا تفکر ناب اسلامی و انقلابی حاکم باشد کفر شکست می خورد.

حجت الاسلام بارانی دلیل مهم نابسامانی اوضاع اقتصادی را دوری از تعالیم اسلامی و انقلابی در این حوزه دانستند و با تاکید بر توجه مسئولان به این امر، خاطر نشان کرد: کاش اقتصاد ما هم اسلامی و انقلابی بشود و یقینا با ایستادگی بصیرت و هوشیاری مردم نصرت الهی شامل حال این ملت خواهد بود و آمریکا و بزرگ تر از آمریکا هم هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: