• تاریخ: فروردین ۱۲, ۱۳۹۹-۸:۲۷
  • شناسه خبر: 75265

دوازدهم فروردین؛ سرآغاز حکومت مردمی و استقرار نظام «جمهوری اسلامی است

فرمانده سپاه میناب تصریح کرد: دست مزدوران و ته‌مانده‌های وفادار به رژیم پهلوی از ساختار اداری و نظامی کشور در این روز تاریخی قطع شد. ...

به گزارش میناب جنوب،سرهنگ  پاسدار طالب احمدی نیا فرمانده سپاه میناب  در گفتگویی عنوان کرد:دوازدهم فروردین سالروز تاریخی‌ترین همه‌پرسی و رفراندومی است که  توانست مشارکت ۹۸٫۲ درصد مردم کشورمان پای صندوق‌های رای و تغییر نظام سیاسی کشور از «پهلوی» به «جمهوری اسلامی» را موجب شود.

فرمانده سپاه میناب دوازدهم فروردین را  یکی از روزهای تاریخی و مهم ایران اسلامی دانست و افزود: در این روز با رای اکثریت قاطع مردم، نظام سیاسی کشور پس از ۲۵۰۰ سال از نظام سلطنتی به نظام جمهوری اسلامی وحکومت مردمی تغییر یافت.

وی اذعان داشت: استقرار نظام جمهوری اسلامی در ایران و سرنگونی نظام سلطنتی پهلوی علاوه بر اینکه تحولات داخلی به دنبال داشت، تغییراتی در نظام بین الملل، به ویژه در خاورمیانه ایجاد کرد تغییراتی که با اهداف استعمارگران همسو و سازگار نبود و دشمنی آنان را علیه ملت ایران برانگیخت.

احمدی نیا تصریح کرد: دست مزدوران و ته‌مانده‌های وفادار به رژیم پهلوی از ساختار اداری و نظامی کشور در این روز مبارک باورود امام به میهن اسلامی قطع شد.

وی گفت: ۱۲ فروردین، روز نخستینِ حکومت الله و از بزرگترین اعیاد مذهبی و ملی ماست، ملت ما باید این روز را عید بگیرند و زنده نگه دارند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: