• تاریخ: آوریل 1, 2018-8:23
  • شناسه خبر: 70355

فرمانده سپاه میناب گفت:

دوازدهم فروردین روز استقرار حکومت مستضعفین است

فرمانده سپاه میناب گفت: دوزادهم فروردین روز استقرار حکومت مستضعفین و نشانی از خلق حماسه دلدادگی ملت با آرمان بلند جمهوریت نظام است. ...

طالب احمدی نیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب، ضمن تبریک عید بزرگ دوازدهم فروردین ماه بر امت غیور ایران اسلامی اظهار کرد: چهل سال حکومت الله در ایران اسلامی در حالی سپری میشود که ملت بزرگ ایران در اوج عزت،اقتدار وبالندگی قراردارد.

فرمانده سپاه میناب افزود: برخلاف سیاستبازان بین المللی رهبر کبیر انقلاب اسلامی در آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی در حالیکه نفس قدسی اوبرهمه ایسم ها ونحله ها غلبه داشت در عمل به شعارملت همه کاره باشد و سرنوشت خود را تعیین کند با رفراندوم بزرگ ۱۲فروردین نوع حکومت را به انتخاب ملت گذاشت ومردم انقلابی نیزبارای قاطع بیش از ۹۸درصدی جمهوری اسلامی رابرگزید.

وی تاکید کرد:علیرغم سپری شدن چهل سالگی انقلاب، ملت انقلابی ایران اسلامی همچنان خود در میدان دفاع از اصول و دستاوردهای انقلاب خود پیشتاز بوده و الگو گیری ملتهای مستضعف جهان از انقلاب اسلامی ونظام برخواسنه از آن محکم ترین سند زنده بودن انقلاب و انتخاب درست ملت ایران است .

سرگرد احمدی نیا ابراز کرد: نسل کنونی انقلاب  آماده مواجه با ظالمان جهانی در عرصه های مختلف است وبا الگو گیری از امام وشهیدان خویش وبا تبعیت ازولایت انشاء الله زمینه ساز حکومت جهانی ولی عصر ارواحنا له الفدا خواهد شد.

وی یوم الله دوازدهم  فروردین را روز ظهور شخصیت واقعی مردم ایران، روز پیروزی مستضعفین بر مستکبرین و روز تثبیت انقلاب اسلامی برشمرد و اذعان داشت: روز جمهوری اسلامی ماحصل یک دوره رنج حضرت امام (ره) و خونهای مطهر بر زمین ریخته فرزندان این مرز و بوم است.

وی از یوم الله ۱۲ فروردین به عنوان نمود و نشانی از خلق حماسه دلدادگی ملت با آرمان بلند جمهوریت نظام بیان کرد و گفت: ملت ایران در این چهل سال همواره خالق حماسه های بزرگ در دفاع از کیان نظام اسلامی بوده و با تدین و ولایت مداری خود در استقرار و تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران حرکتی بی نظیر انجام داده است.

وی با بیان این مطلب که انتخاب واژه عید برای چنین روزی از سوی امام امت یک انتخاب دقیق است،گفت: عید به روزی اطلاق می شود که آن روز نو و شادی آفرین باشد و باعث سربلندی و مجد یک ملت شود. بنابراین دوازدهم فروردین از بزرگترین اعیاد انقلاب اسلامی ایران است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: