• تاریخ: خرداد ۲۷, ۱۳۹۷-۸:۴۱
  • شناسه خبر: 71333

دومین جشنواره ملی شعر کار و کارگر در تهران برگزار می شود

رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی میناب از برگزاری دومین جشنواره ملی شعر کار و کارگر در دو بخش کارگری و آزاد در تیـر امسال در تهران خبرداد. ...

فیروزه میرابی رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب، اظهار گفت: دومین جشنواره ملی شعر کار و کارگر با هدف شناسایی و رشد استعدادهای کارگران، بیان جایگاه اجتماعی نیروی کار، افزایش روحیه نشاط و امید و کسب مهارت‌های زندگی برگزار می شود.
رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی میناب افزود: حمایت از تولید کالای ایرانی ، اهمیت کار و تلاش ، تلاش ، امید و نشاط اجتماعی ، شأن و جایگاه اجتماعی نیروی کار و اقتصاد مقاومتی از محورهای این جشنواره خواهد بود.

میرابی خاطر نشان کرد: این جشنواره  ۳۱ تیر در تهران برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره آدرس پست الکترونیک به نشانی workculture@mcls.gov.ir دارد، گفت: اشعار برتر با امتیاز وزارت تعاون در قالب یک کتاب چاپ خواهد شد.

به گفته میرابی مهلت شرکت در این جشنواره ۲۰ تیرماه است  و شرکت  برای عموم کارگران در این جشنواره آزاد است.

رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی میناب گفت:در بخش کلاسیک دو نفر به مبلغ یک میلیون تومان به همراه تندیس، شعر سپید دو نفر هرکدام یک میلیون تومان به همراه تندیس، جایزه ویژه با موضوع حمایت از تولید کالای ایرانی یک نفر یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به همراه تندیس، بخش آزاد شعرکلاسیک دو نفر هرکدام یک میلیون تومانبه همراه تندیس، شعر سپید دو نفر هر کدام یک میلیون تومان به همراه تندیس، جایزه ویژه با موضوع حمایت از تولید کالای ایرانی یک نفر یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به همراه تندیس تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: