• تاریخ: خرداد ۱۰, ۱۳۹۸-۶:۰۶
  • شناسه خبر: 74307

راهپیمایی روز جهانی قدس باشکوه تر از گذشته در میناب برگزار شد+تصاویر

مردم متدین و روزه دار شهرستان میناب همزمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی روز قدس جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در فلسطین اشغالی را محکوم کردند ...

به گزارش میناب جنوب،در آخرین جمعه  ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر ایران اسلامی راهپیمایی روز جهانی قدس  با حضور علماء، روحانیون، شخصیت های علمی فرهنگی؛ فرماندهان نظامی و انتنظامی و اقشار مختلف مردم شریف و متدین مینابی با فریاد نفرت بر سر رژیم کودک‌کش غاصب آغاز شد.

راهپیمایی روز قدس در شهرستان میناب از ساعت یازده صبح امروز (جمعه) از مسیر بلوار بسیج تا مسجد جامع این شهر با حضور مسئولین و اقشار مختلف مردم متفاوت و پرشورتر از سالهای گذشته برگزار شد مردم روزه‌دار و ولایتمدار بار دیگر در روز جهانی قدس به عنوان یادگار ارزشمند رهبر کبیر انقلاب اسلامی با لبیک به ندای تاریخی امام(ره)، هم صدا با ملت مظلوم فلسطین و تمام آزادی‌خواهان جهان، انسانیت و دفاع از مظلوم و عدالت‌خواهی را فریاد زده و بر تداوم مبارزه با استکبار جهانی تاکید کردند.

مردم استکبار ستیز، خداجوی و روزه دار میناب در این راهپیمایی با سردادن شعارهایی چون “الله اکبر، خامنه ای رهبر”،”مرگ بر اسرائیل”، “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر انگلیس”، “مرگ بر منافق”، “مرگ بر آل سعود خائن”، “فلسطین فلسطین حمایتت می کنیم”از جنایات رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی و حامیان مستکبر این رژیم خونخوار اعلام بیزاری کردند.

حضور گسترده مردم با وجود گرمای شدید هوا،حمل پلاکاردهای حمایت از مردم فلسطین و ماکت ها از نکات مورد توجه در این راهپیمایی بود.

در پایان این راهپیمایی قطعنامه سراسری روز جهانی قدس قرائت شد و مردم با تکبیر الله‌اکبر آن را تائید کردند.

روز قدس؛ عروج معنوی از لیالی قدر و نمایش وفاداری به آرمان‌های امام و انقلاب اسلامی است

سرهنگ طالب احمدی نیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب در حاشیه مراسم راهپیمایی رو جهانی قدس، افزود: ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی در پدید آوردن روز جهانی قدس و عرصه‌ای برای نمایش قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه استکبار و رژیم اشغالگر و غاصب صهیونیستی است.

وی ادامه داد: این انقلاب‌ها در نتیجه فریادزدن‌ها و راهپیمایی‌ها در روز قدس‌هاست،شرکت در راهپیمایی روز قدس باعث پایداری و مصمم شدن مقاومت، و الیتام زخم های ستم دیدگان و مبارزین و حامیان مقاومت و سهیم بودن در انقلابی بزرگ است که منجر به تقویت امنیت خویش و سایر مسلمین جهان می‌شود.

سرهنگ احمدی نیا اظهار داشت:روز جهانی قدس در مرحله اول مرگ سیاسی، اجتماعی و فرهنگی رژیم کودک کش اسرائیل را نهایی کرده و قطعاً این روند، مرگ موجودیت اسرائیل را رقم خواهد زد و طبعاً رژیمی که حیات سیاسی-اجتماعی و فرهنگی نداشته باشد، محکوم به نابودی کامل است.

وی ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس، راه اندازی مردمی ترین کمپینی است که می تواند جهانی را بخروشاند و وجدان های خفته و نیمه مرده جوامع بشری را بتکاند.

محاکمه دانه درشت ها گلوله به اسرائیل است

دکتر مختارذاکری استاد دانشگاه های شرق هرمزگان در حاشیه راهپیمایی امروز گفت:محاکمه دانه درشت ها درواقع گلوله به اسراییل است،افزایش توانمندی نظامی ،اقتصاد مقاومتی درون زا ،اجرای بیانیه گام دوم انقلاب، مشت محکم بر دهان استکبار است ملت هوشیار در شناخت دشمن اصلی خود اشتباه نخواهد کرد .

وی افزود: آمریکای جنایتکار بداند خیل عظیم راهپیمایی کنندگان به عشق رهبر آمده و رهبر اگه فرمان دهد جان را نثارش می‌کنیم .

روز قدس؛ روز رسوایی رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی و بیداری ملت

حجت الاسلام محمد حسین رهنما مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه میناب گفت: در این روز نه فقط ملت ایران بلکه آزادی خواهان بسیاری از کشورهای جهان با حضور خود همبستگی بین المللی و حمایت از حقوق قانونی مردم مظلوم فلسطین را فریاد می زنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه میناب افزود: روز جهانی قدس یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی(ره) و روز رسوایی رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی و بیداری ملت های آزاده جهان است.

حجت الاسلام رهنما اظهار کرد: روز قدس، روز حیات اسلام و تجلی همدلی، اتحاد و وحدت مسلمانان در دفاع از آرمان فلسطین و رهایی قدس شریف است، روز به صحنه آمدن اراده‌های جهانی برای محکومیت رژیم غاصب صهونیستی و اعلان خشم و نفرت امت واحده اسلامی و ملت‌های آزاده و حق طلب جهان بر علیه هر گونه تجاوز و اشغالگری است.

 

روز قدس؛ رمز وحدت در دفاع از مظلوم

سرگرد پاسدار میثم رنجبر فرمانده پایگاه موشکی سید الشهداء شهرستان میناب گفت: روز قدس فقط روز فلسطین نیست؛ روز مقابله مستضعفان عالم علیه مستکبران و روز مبارزه برای نظام عادلانه جهان است.

فرمانده پایگاه موشکی سید الشهداء میناب افزود: روز قدس صحنه رویارویی جبهه حق علیه باطل و نماد ایستادگی و مقاومت مسلمانان جهان در برابر زورگویان و زیاده خواهان است.

سرگرد پاسدار میثم رنجبر تاکید کرد: حضور حماسی مردم در این راهپیمایی به جهانیان ثابت خواهد کرد به رغم وجود سلایق گوناگون در کشور وقتی پای منافع ملی و اسلام در میان باشد، همه گروه‌ها در برابر دشمنان یک صدا می‌شوند و همین وحدت رمز ادامه انقلاب است.

روز قدس روز بیداری همه مسلمانان دنیاست

محمد ریاضی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ویژه میناب با با بیان اینکه روز قدس، روز پشتیبانی از مظلومان و نفرت و انزجار از ستمگران است، بیان کرد: دشمنان بدانند که ملت ایران تا رسیدن به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری‌اسلامی ایران، ذره‌ای از اهداف خود عقب نشینی نمی‌کند.
ریاضی با بیان اینکه روز قدس روز بیداری همه مسلمانان دنیاست تصریح کرد: راهپیمایی و حرکت حماسی مسلمانان جهان در حمایت از مردم ستمدیده فلسطین عبادتی سترگ در پیشگاه خداوند محسوب می‌شود.

 روز قدس تجلی حمایت از مظلومان جهان است

محمد سالاری مدیر آموزش و پرورش شهرستان میناب نیز در حاشیه راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: روز قدس یک روز جهانی است، روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است، روز مقابله ملتهایی است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر آمریکا بودند، در مقابل ابرقدرتهاست، روزی است که باید مستضعفین مجهز شوند در مقابل مستکبرین و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند

مدیر آموزش و پرورش میناب گفت: مسئله فلسطین یک مسئله انسانی است. وجدان های انسانی وادار به واکنش می شوند در مقابل آنچه بر سر ملّت فلسطین آمد.

معامله قرن به هیچ کجا راه نخواهد برد

علی بلاک بخشدار بندزرک شهرستان میناب افزود: روز قدس روز ولایت مداری امت اسلامی است و روز قدس امسال شاهد راهپیمایی گسترده مردم بصیر و آگاه بودیم که در لبیک به فرمان حضرت امام خمینی ره و حضرت امام خامنه‌ای گفتن آرمان آزادی فلسطین تا تحقق آن ادامه خواهد یافت.

وی تاکید کرد: طرحهای موهوم مانند معامله قرن به هیچ کجا راه نخواهد برد و همان ابتدا محکوم به شکست خواهد بود و پیروزی با محور مقاومت خواهد بود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: