• تاریخ: بهمن ۲۲, ۱۳۹۶-۱۲:۴۹
  • شناسه خبر: 69513

راهپیمایی ۲۲ بهمن باشکوه تر از گذشته در میناب برگزار شد+عکس

راهپيمايي يوم الله 22 بهمن با حضور گسترده و بي نظير مردم غيور شهرستان میناب باشكوه تر از گذشته از میدان شهدا تا چهار راه آل محمد برگزار شد. ...

به گزارش میناب جنوب، مردم شهید پرور میناب هم زمان با سراسر کشور یکبار دیگر با حضور پررنگ خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن اقتدار ملی، حمایت از ولایت فقیه، پایبندی به ارزشها، آرمانهای امام و شهدا را به نمایش گذاشتند.

مردم میناب با حضور خود به جهانیان نشان دادند که پاسدار ارزشهای انقلاب و خون شهدای عزیزشان هستند و برای حفظ این نظام و انقلاب گوش به فرمان ولی امر مسلمین هستند.

در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در میناب همه آمده بودند و با سردادن شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر داعش ، مرگ بر منافقین و کفار وحدت و یکپارچگی خود را به رخ دشمن کشیدند، نوجوانان و جوانانی که به صحنه آمدند تا به دنیا نشان دهند راه امام(ره) و شهدا ادامه دارد و برای دفاع از ارزش ها تا پای جان ایستاده اند.

کودکان نیز با در دست داشتن پرچم های جمهوری اسلامی ایران در راهپیمایی حضور یافتند و به همراه والدین خود بر علیه استکبار جهانی شعار می دادند.

جمهوری اسلامی ایران خط قرمز ملت است

معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب در این مراسم ضمن گرامیداشت این روز تاریخی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران خط قرمز ملت ایارن است و ما به احدی اجازه نخواهیم داد در مورد ما تصمصم بگیرند.

ابوذر مهدی نخعی، ۲۲ بهمن را پایان تحقیر یک ملت دانست و تاکید کرد: استقلال به معنای بیگانه هراسی نیست و زبان ما زبان آرامش و دعوت به صلح است آنهایی که در رسانه های خود انقلاب را به معنای بیگانه هراسی معرفی می کنند سخت در اشتباه هستند.

وی افزود: امروز مردم مومن و انقلابی میناب با سر دادن شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” خشم و نفرت خود را از دشمنان فریاد زدند و بار دیگر یاس و نامیدی را برای دشمنان ایجاد کردند.

نخعی گفت:تحمل رنج و ارعاب طاغوت و سختی هایی که مردم به جان خریدند و در این راه شهید دادند و استقامت کردند و این استقامت مردم یکی از رمیز پیروزی انقلاب اسلامی بود.

وی حفظ انقلاب به مراتب مهمتر از پیروزی انقلاب دانست و گفت: دشمن با تمام حربه ها و با ابزار های قدرتمند در جنگ نرم می خواهد تخم یاس و ناامیدی در دل ملت بکارد لذا همه با هوشیاری و پیروی از امام و خلف و نائیب بر حقشان برای حفظ انقلاب تلاش کنیم.

نخعی گفت: قیام ملت قیام الهی بودفما با دینا با منطق صحبت می کنیم و همان راهی که پیشرفت و تکامل انسانی و دینی است حرکت می کنیم.

نخعی جمهوریاسلامی ایران را مظهر اقتدار ملی دانست و بیان کرد: اگر مقاومت و استقادمت ملت نبود هیچ امیدی بر کنده شدن سیطره تحقیر آمیز دیکتاتوری نبود

وی راهپیمایی ۲۲ بهمن را جشن استقلال ملت ایران برشمرد و گفت: این یک جشن بر گرفته از سر احساس و تکلیفو شعور انقلابی است و آرمان های ملت ایران همان آرمان های متعالی انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی است.

فرماندار ویژه میناب با تاکید بر اینکه ریشه های انقلاب غیر قابل تغییر است، افزود: انقلاب با پیشرفت و تعالی هر چه بهتر به مسیر و رشد و بالندگی خود ادامه می دهد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: