• تاریخ: می 18, 2021-2:56
  • شناسه خبر: 76639

راه‌اندازی مزرعه پرورش شترمرغ در میناب

یک جوان مینابی با دریافت وام اقتصاد مقاومتی از بسیج سازندگی موفق به راه اندازی مزرعه پرورش شترمرغ در روستای نوبند میناب شد. ...

به گزارش میناب جنوب،احمد رنجبر زاده کلیبی، دبیر قرارگاه سازندگی تحول محلات میناب در گفتگو با هرمز از راه اندازی کارگاه پرورش و تولید شترمرغ در  شهرستان میناب خبرداد و گفت: برای راه اندازی این مرزعه ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی با سود ۱۰ درصد پرداخت شده است.

 

رنجبر زاده کلیبی با بیان اینکه راه اندازی این واحد تولیدی برای چهار نفر اشتغال زایی ایجاد شده است،افزود: این مزرعه با ۴۰ شترمرغ پرواری و ۳۰ شترمرغ مولد، توان تولید یک تن گوشت و حدود دو هزار جوجه شتر مرغ در سال دارد.

وی تصریح کرد: گوشت و تخم شترمرغ تولید شده در بازار‌های استان و کارگاه‌های پرورش شترمرغ توزیع می‌شود.

، دبیر قرارگاه سازندگی تحول محلات میناب از راه اندازی هفت طرح اقتصاد مقاومتی با اعتبار یک میلیارد ریال در شهرستان میناب خبر داد و گفت: شش میلیارد ریال اعتبار برای طرح‌های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه ناحیه میناب اختصاص یافته که تاکنون به هفت متقاضی یک میلیارد ریال تسهیلات کم بهره پرداخت شده است.

 

وی افزود: با راه اندازی این طرح‌ها، برای ۵۰ نفر اشتغال پایدار ایجاد شده است.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه میناب خاطر نشان کرد:  با حضور پرشور مردم در انتخابات سال جاری و انتخاب فرد اصلح قطعا تحولی عظیم در اشتغال کشور ایجاد می شود.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه: