• تاریخ: فروردین ۳۱, ۱۳۹۸-۲۳:۱۳
  • شناسه خبر: 73626

راه اندازی۲۰۳ طرح اشتغالزایی برای مددجویان مینابی

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میناب از راه اندازی ۲۰۳ طرح اشتغالزایی بااعتبار سه میلیارد و ۷۹۲ میلیون تومان برای مددجویان مناطق شهری و روستای در سال97 خبرداد. ...

عباس راستی، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب افزود: وام‌های اشتغال این نهاد به‌صورت کارشناسی همراه با نظارت دقیق پرداخت می‌شود که این اقدامات کمک به ایجاد شغل پایدار برای مددجویان این نهاد شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میناب از راه اندازی ۲۰۳ طرح اشتغالزایی با اعتبار سه میلیارد و ۷۹۲ میلیون تومان برای مددجویان مناطق شهری و روستای در سال۹۷ خبرداد.

وی اظهار کرد: از مجموع طرح‌های اجراشده ۹ طرح با مبلغ ۹۴ میلیون تومان از محل اعتبارات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و ۱۹۴ طرح با هزینه سه میلیارد ۷۱۰ تومان از سوی تسهیلات بانک‌های عامل این شهرستان صورت گرفته است.

به گفته راستی،فرصت‌های شغلی ایجادشده برای افراد مستعد اشتغال این شهرستان درزمینهٔ های کشاورزی، دام‌پروری، صنایع‌دستی، شیلات، خدمات و فعالیت‌های تولیدی و صنعتی همراه با مهارت‌آموزی مددجویان و ارائه تخصص‌های فنی متناسب با افراد درزمینهٔ کشاورزی، دامداری و مشاغل خانگی بر اساس تحصیلات مددجویان و متناسب با نیاز بازار کار در هر منطقه ارائه می‌شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان میناب یکی از مهم‌ترین اولویت‌های کمیته امداد در خدمت‌رسانی به جامعه هدف را خدمات توانمندسازی دانست و عنوان کرد: درنتیجه این فعالیت‌ها، مسیر توانمندسازی خانوارها هموارتر شده و زمینه استقلال و خوداتکایی مالی خانواده فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: