• تاریخ: سپتامبر 28, 2018-13:36
  • شناسه خبر: 72303

راه اندازی ایستگاه دوم آتش نشانی حق مسلم مردم میناب است

امام جمعه میناب گفت:مسئولان باید برای راه اندازی ایستگاه دوم آتش نشانی در میناب اقدام و در این زمینه کوتاهی نکنند. ...

به گزارش میناب جنوب،حجت الاسلام والسملیمن میرزا حسین معتمدی فر در خطبه های نماز جمعه امروز گفت: همانگونه که عقل در میزان و معیار حرکتی انسان زندگی تاثیر گذار است وحی به مراتب تاثیر گذارتر بوده و عقل در مقابل وحی کار ساز نیست.

وی با امام بودن را یکی دیگر از معیارهای دقیق حرکتی در زندگی عنوان کرد و گفت: با امام بودن چراغ هدایتی است که هرگز در مسیر گم نخواهید شد.

وی گفت: جوانان مدال های افتخار کشور ما هستند، نیروی انسانی هر کشور مایه افتخار آن کشور است، همانطور که شهدای ما یک مدال افتخار فراموش ناشدنی برای این ملت هستند.

معتمدی فر پیروزی مدال آوران در صحنه های بین المللی یک نوع حرکت برای شکت دشمن عنوان کرد و اظهار داشت: قهرمان یک کشور هویت یک کشور هستند و قهرمانان اجاره ای قهرمانان بدون مرز می باشند.

امام جمعه میناب گفت: همه مسئولان باید در زمینه تربیت قهرمانان ورزشی هنری علمی شهرستان میناب تلاش و کوشا باشند.

وی ضمن محکوم کردن عملیات گروهک تروریستی اخیر در اهواز گفت: دشمنان با محاسبه های خود فکر کردند که وقت ترقه بازی بچه گانه است اما غافل از اینکه خوزستانی ها از فولاد سخت تر هستند.

حجت الاسلام معتمدی فر اظهار کرد: حمله به یک جمع بی سلاح کار بچگانه است که توسط گردهک تروریستی انجام شد، همه دشمنان بدانند که ما به عاملان این حادثه گوشمالی سختی خواهیم داد.

خطیب جمعه میناب گفت: در خانه های شیشه ای نشستن و سنگ پراکنی کردن کار بزدلانه ای است و هنر نیست،دشمنان با هجمه های تبلیغاتی خود برای دست بابی به اهداف شوم خود با ناکارامدی تحریم های آمریکا علیه ایران برای ایجاد تحریم های بزرگ، برجسته کردن اعتراضات صنفی و غیره تلاش می کنند ما نیابد به برخی شایعات در فضای مجازی توجه کنیم.

وی بیان داشت: اگر دور کشور  ما دیوار چینی بکشند و تمامی واردات و صادرات قطع شود این کشور با منابعی که دارد یکسال به راحتی زندگی می کند، کشور ایران کشور بحرانی نیست که با شایعه سازی برخی منابع سرشار ما کم یا محدود شود،گول شایعه نخوریم.

معتمدی فر در ادامه با اشاره به هفته دفاع مقدس گفت: همه ما اجاره نشین شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستیم و هر کس در ایران اسلامی جایگاهی دارد مستاجر جا مانده های ۸ سال دفاع قدس هستند.

امام جمعه میناب همچنین از مسئولان شهرستان میناب خواست تا برای برجسته کردن هفته دفاع در آینده اقدامات لازم را فراهم آوردند.

وی در ادامه با اشاره به هفته آتش نشانی گفت: با توجه به حجم گسترده کار آتش نشان در میناب با توجه به گسترده بودن منطقه جغرافیایی میناب مسئولان باید برای راه اندازی ایستگاه دوم آتشنسانی در میناب اقدام و در این زمینه کوتاهی نکنند.

امام جمعه میناب، خطاب به مسئولان در خصوص راه اندازی ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی میناب، گفت: برای جلوگیری از  وقوع حوادثی نظیر آتش سوزی ها راه اندازی ایستگاه دوم آتش نشانی حق مسلم مردم میناب است.

انتهای پیام/ز

 

لینک کوتاه: