• تاریخ: آوریل 5, 2019-7:16
  • شناسه خبر: 73439

خطیب جمعه توکهور و هشتبندی:

راه اندازی مرکز بستر درمان مطالبه جدی مردم توکهور-هشتبندی/سپاه نماد خدمت خالصانه و مجاهدانه است

خطیب جمعه توکهور و هشتبندی گفت: امروز خدمات قرارگاه خاتم الانبیا مصداق بارز ما میتوانیم و ایستادگی و استقلال ملی و تایید جمله آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند می باشد. ...

به گزارش میناب جنوب،حجت الاسلام والمسلمین محمد بارانی خطیب جمعه توکهور-هشتبندی با تبریک حلول ماه شعبان آنرا فرصتی بزرگ و نعمتی عظیم برای مومنین دانست و اظهار داشت:اولین چیزی که در این روزهای پایانی ماه رجب و در شعبان و رمضان باید مورد توجه قرار بگیرد اصلاح و زدودن غبار غفلت ها و ظلمت ها از دل است.

امام جمعه توکهور-هشتبندی با اشاره به روز سلامتی و بهداشت،بیان کرد:بهداشت و سلامت یکی از حوزه های مهم در جوامع بشری است و بحمدلله پس از انقلاب اقدامات بزرگ و شایسته ای در کشور ما صورت پذیرفته است که بهبود وضعیت سلامت عمومی شهروندان؛افزایش زیرساخت های بهداشتی و درمانی در کشور؛افزایش شاخص امید به زندگی و کاهش مرگ و میر نشان دهنده رشد چشمگیر ایران اسلامی در حوزه سلامت است.

خطیب جمعه توکهور و هشتبندی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان بهداشت و درمان شهرستان ؛و خدمات ارائه شده در سالهای اخیر به منطقه توکهور-هشتبندی به مطالبه عمومی مردم اشاره کرد و گفت:راه اندازی مرکز بستر درمان از مطالبات جدی مردم شریف ماست که متاسفانه با وجود قول های مکرر مسئولان هنوز عملی نشده است و مردم ما چشم انتظار راه اندازی این مرکز هستند و امیدوارم سال جدید وعده های داده شده محقق شوند و شیرینی آن به کام مردم عزیز و نجیب منطقه بنشیند.

امام جمعه توکهور-هشتبندی با تبریک سالروز ولادت امام حسین علیه السلام؛و روز پاسدار اذعان داشت:غیورمردان پاسدارِ انقلاب اسلامی در تاسی به شجاعت و مردانگی و استواری و ایمان و فضایل اخلاقی سیدالشهدا نمونه اند و گواه روشن این ادعا حضور سپاه در صحنه های مختلف جهاد و خدمت به مردم است.

وی با تاکید بر قدرشناسی ملت ایران از مجاهدت های فرزندان خود در مجموعه سپاه پاسداران و نقش سپاه در پیشرفت های همه جانبه کشور بیان کرد:همین نکات مهم باعث شده است که خط تخریب و تهمت و خباثت و توطئه علیه این نهاد انقلابی توسط دشمن هم همیشه قوی و بزرگ باشد.

حجت الاسلام بارانی با اشاره به ایثار و فداکاری پاسداران و بسیجیان در کنار مردم و سایر نیروهای مسلح کشور در سیل اخیر به خط خبری شیاطین عالم با هدف ایجاد اختلاف و فتنه در بین سپاه و ارتش و همچنین تخریب خدمات صادقانه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت:امروز خدمات قرارگاه خاتم الانبیا مصداق بارز ما میتوانیم و ایستادگی و استقلال ملی و تایید جمله آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند می باشد.

بارانی افزود :دشمن هر کجا که خواست فشاری بیاورد ؛همین جوانان مومن و انقلابی سینه سپر کردند ؛در جنگ ؛دفاع از حرم؛سازندگی ؛و جلوگیری از فشار تحریم ها و حوزه علم و فناوری و… در همه این زمینه ها از جوانان ما سیلی خوردند و ایکاش غافلان داخلی و برخی پادوهای بی جیره و مواجب آنها نیز از خواب غفلت بیدار شوند و البته برخی ها را فقط باید خدا از خواب بیدار بکند
وی با تبریک سالروز ولادت امام سجاد علیه السلام و حضرت عباس علیه السلام و گرامیداشت روز جانباز گفت:در عظمت مقام جانبازان همین بس که پروردگار متعال به ایشان وعده پاداش عظیم را داده است

وی با اشاره به روز ملی انرژی هسته ای آنرا نماد عزت خواهی و خودباوری و توانمندی ملی ایرانیان دانست و با تاکید بر خباثت آمریکایی ها در جلوگیری ازدستیابی ایران به علوم نوین اظهار کرد:ملت ایران مقابل خباثت آنها از روز اول آمریکا را تحقیر کرد و تا امروز هم ادامه دارد.

خطیب جمعه توکهور و هشتبندی جلوگیری دولت آمریکا از ارسال کمک های بشردوستانه به سیل زدگان را نشانه دیگری از دروغ گویی سران ایالات متحده در ادعای همراهی و دلسوزی با ملت ایران ارزیابی کرد و با ابراز تاسف از برخی بزک کنندگان چهره پلید شیطان بزرگ در داخل گفت:خدا به اینها عقل ؛وجدان و غیرت بدهد تا بتوانند گوشه ای از خباثت های سران آمریکا با ملت های دنیا و حتی مردم خودشان را ببینند.

حجت الاسلام بارانی با اشاره بی خانمانی مردم در آمریکا بر اثر سیل و آتش سوزی در حوادث اخیر این کشور و بی توجهی دولت مردان آنها به این مشکلات گفت: در ایران اسلامی ما شاهد جلوه های زیبایی از وحدت و همدلی ملت؛دولت و نیروهای مسلح در کمک به مردم خسارت دیده از سیل هستیم و قطعا با تفضل الهی ملت ایران در این چالش هایی که امروز با آن مواجه است بینی دشمن را به خاک خواهد مالید.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: