• تاریخ: آگوست 30, 2016-20:48
  • شناسه خبر: 57318

راه اندازی موکب اربعین قویترین کار فرهنگی بسیج در کربلای معلی است

فرماندار ویژه میناب با بیان اینکه سپاه در همه عرصه ها پیشتاز بوده است گفت: راه اندازی موکب اربعین حسینی قویترین کار فرهنگی بسیج در کربلای معلی است. به گزارش خبرنگار میناب جنوب،ابوذر مهدی نخعی فرماندار ویژه میناب در اولین جلسه ستاد پشتیبانی اربعین حسینی در دفتر امام جمعه شهرستان  سپاه و بسیج را پیشتاز در عرصه ...

فرماندار ویژه میناب با بیان اینکه سپاه در همه عرصه ها پیشتاز بوده است گفت: راه اندازی موکب اربعین حسینی قویترین کار فرهنگی بسیج در کربلای معلی است.

2نخعی_5104

به گزارش خبرنگار میناب جنوب،ابوذر مهدی نخعی فرماندار ویژه میناب در اولین جلسه ستاد پشتیبانی اربعین حسینی در دفتر امام جمعه شهرستان  سپاه و بسیج را پیشتاز در عرصه های مختلف کشور برشمرد و گفت: راه اندازی موکب اربعین توسط زائرین مینابی یک کار بزرگ فرهنگی به محوریت سپاه میناب در کربلای معلی رقم خواهد خورد.

وی راه اندازی موکب کربلا را هدیه سید الشهداء به مردم این شهرستان عنوان کرد و افزود: برای این کار باید کمیته اجرایی با تویم زمانبدی شده با اهداف مشخص تشکیل می شود.

معاون استاندار هرمزگان اظهار داشت: همه دستگاه های اداری و اجرایی از این حرکت فرهنگی بزرگ پشتیبانی خواهند کرد.

وی گفت: سپاه استان هرمزگان به محوریت سپاه میناب با راه اندازی موکب اربعین قویترین کار فرهنگی را در کربلای معلی جهت خدمت به زائرین ابا عبدالله الحسین انجام خواهد داد.

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: