• تاریخ: شهریور ۱۲, ۱۳۹۷-۸:۲۸
  • شناسه خبر: 71977

همزمان با سراسر کشور؛

رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان”محمد رسول الله(ص)” در میناب برگزار می شود

فرمانده سپاه میناب از برگزاری مرحله نخست رزمایش بزرگ «بسیجیان محمد رسول‌الله (ص) » در میناب خبر داد. ...

به گزارش میناب جنوب،طالب احمدی نیا فرمانده سپاه میناب در جمع خبرنگاران گفت: هدف از برگزاری این رزمایش امید بخشی مردمی و‌ مایوس سازی دشمن و‌اعلام تعامل با همه دستگاه هایی است که خواستار همکاری با بسیج هستند.

 

سرگرد طالب احمدی نیا افزود: در این رزمایش همزمان چهار گردان بیت المقدس در جهت امنیت درونی شهرستان اقتدار و صلابت حسینی خود را به نمایش خواهند گذاشت و این رزمایش از نهم شهریور تا روز ۲۹ شهریور ماه امسال ادامه خواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه از ظرفیت بسیج برای ایجاد امنیت در روزهای تاسوعا و عاشورا استفاده می شود، اظهار کرد: بعد از ۲۹ شهریور رژه ۳۱ شهریور با حضور باشکوه نیروهای مستقر در شهرستان و بسیجیان سلحشور در مرکز میناب خواهیم داشت.

 

فرمانده سپاه میناب از مهمترین برنامه اجرایی این رزمایش را تجمع هزار نفری ۴ گردان بیت المقدس در قالب ببسیجیان محمد رسول الله در روز هفدهم شهریورماه راس ساعت ۹ صبح در میدان شهدا خبرداد و گفت: بسیجیان در این روز صلابت و اقتدار خود را به رخ دشمنان داخلی و خارجی خواهند کشاند.

 

احمی نیا بیان کرد: این  رزمایش از بسیجیان سازمان یافته است که یک بارقه امید و نقطه قوت برای نظام خواهد بود و شعار این رزمایش وحدت و پیشرفت است تا بگوییم زمانی که پای ناملایمات و تهدیدات از سوی بیگانگان باشد صرف نظر از نگاه سیاسی همه ید واحد و پشت سر رهبری از نظام دفاع می‌کنیم.

 

فرمانده سپاه میناب اهمیت برگزاری اردو های جهادی را مد نظر قرار داد و گفت: در یک بخش از رزمایش بسیجیان محمد رسول الله(ص) ۲۲ گروه جهادی فعال به استعداد ۴۴۰نفر به تفکیک  بسیج محلات ۱۰ گروه جهادی،جامعه زنان ۵ گروه جهادی،جامعه پزشکی ۲،دانشجویی ۴ و بسیج طلاب هم یک اردوی جهادی برای خدمت رسانی به مردم در مناطق محروم اعزام کردیم که کار جهادی خود را آغاز کرده اند.

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: