• تاریخ: جولای 5, 2020-15:02
  • شناسه خبر: 75896

رزمایش سراسری دفاع زیستی در میناب برگزار می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب از برگزاری رزمایش دفاع زیستی در راستای مبارزه با کرونا ویروس همزمان و بصورت هماهنگ در سراسر شهرستان میناب خبرداد. ...

سرهنگ پاسدار طالب احمدی نیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب با اعلام این خبر افزود:در این رزمایش، همزمان با سراسر استان اقداماتی از قبیل توزیع ماسک بهداشتی رایگان، ضدعفونی اماکن و معابر سطح محله ها، توزیع بروشور سلامت میان مردم و همچنین اطلاع رسانی و ارشاد استفاده عموم از ماسک از بلندگوهای مساجد و فضای مجازی، برپایی ایستگاه های سلامت، ارسال کلیبپ و تصاویر در شبکه های مجازی و گشت رضویون برگزار می شود.

سرهنگ احمدی نیا گفت: رزمایش سراسری دفاع زیستی در راستای مقابله با ویروس کرونا روز دوشنبه شانزدهم تیرماه ساعت ۱۸ همزمان با دیگر شهرستان های استان هرمزگان با همکاری حوزه های مقاومت بسیج ،شورا و دهیاری ها برگزار می شود.

به گفته فرمانده سپاه میناب  همان طور که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در این شهرستان اقداماتی از قبیل تولید بیش از ۲۰۰هزار عدد ماسک بهداشتی در کارگاه های تولید ماسک،ضدعفونی معابر،قرنطینه شهرستان با بکارگیری نیروهای بسیجی در ایام نوروز در۷۱ نقطه شهرستان،راه اندازی ۶۷ کارگاه تولید ماسک با ظرفیت ۱۵۰گروه جهادی، توزیع بیش از ۱۸ هزار بسته معیشتی بین آسیب دیدگان از ویروس کرونا، پخت و توزیع غذای گرم و کمک نقدی به نیازمندان و بیماران توسط سپاه و بسیج انجام گرفته ،اجرای کلیه اقدامات در این رزمایش نیز باهدف قطع آلودگی ویروس کرونا و ارائه خدمت به مردم انجام می شود.

انتهای پیام/ز

 

 

 

.

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: