• تاریخ: بهمن ۱۰, ۱۳۹۷-۴:۵۳
  • شناسه خبر: 72945

فرماندار ویژه میناب گفت:

رسانه ها دستاوردها و خدمات انقلاب اسلامی به دنیا معرفی کنند

فرماندار ویژه میناب گفت: رسانه باید این دستاوردها و خدمات انقلاب و نظام بخصوص در ایام دهه فجر به مردم معرفی و اطلاع رسانی کنند. ...

به گزارش میناب جنوب، محمد احمدی فرماندار ویژه میناب در جمع خبرنگاران مینابی گفت: مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی درعرصه های مختلف اقتدار و عزت ایران اسلامی است که باید این دستاوردها و خدمات انقلاب و نظام بخصوص در ایام دهه فجر به مردم معرفی و اطلاع رسانی شود.

فرماندار ویژه میناب با مقایسه تعداد معلمان و مدارس در شرق هرمزگان پیش از پیروزی انقلاب اسلامی و امسال افزود: قبل از انقلاب اسلامی تعداد معلمان مدارس ما در شرق هرمزگان۳۶۹نفر و  ۱۳۵ مدرسه با ۶۰۷ کلاس درس بود این تعداد امروز نزدیک به ۳ هزار و ۳ هزار و ۴۷۸معلم ۴۵۱ مدرسه و ۲ هزار و ۳۲ کلاس درس فقط در میناب رسیده است.

فرماندار ویژه میناب با بیان اینکه تعداد واحدهای صنفی شهرستان میناب بعد از انقلاب به۵ هزار و ۷۳۶ واحد صنفی پروانه دار رسیده است تصریح کرد: قبل از انقلاب تعداد واحدهای صنعتی تنها ۱۵۰ واحد بوده است.

به گفته احمدی تعداد خدمات مشترکین قبل از انقلاب در میناب ۱۲۵۰بوده که امروزه این تعداد از مرز۵۰ هزار مشترک نیز عبور کرده است لذا ضمن تبیین دستاوردهای انقلاب شکرگذار نعمت انقلاب اسلامی باید باشیم.

معاون استاندار هرمزگان بیان کرد: دهه فجر بهترین فرصت برای معرفی دستاوردها و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم است تا مردم از این خدمات آگاه شوند.

فرماندار ویژه میناب یکی از ضرورت‌ها را در جامعه امیدآفرینی، تحکیم وحدت و همبستگی و برادری بین همه گروه‌های سیاسی برشمرد و خاطرنشان کرد: برای اداره و آینده کشور و امید نسل جوان باید با وحدت و همدلی کار را دنبال کنیم.

وی با تأکید بر‌اینکه امروز کارآمدی نظام سیاسی مبتنی بر‌ این را رسانه‌ها باید تبیین کنند، اظهار داشت: رسانه‌ها باید تقدیری هنرمندانه از انقلاب ارائه دهند و با قلم خود، امید و اطمینان را در بدنه مردم ایجاد کنند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: