• تاریخ: تیر ۲, ۱۳۹۷-۹:۲۱
  • شناسه خبر: 71381

رسیدگی به نیازمندان مناطق کمتر توسعه یافته در اولویت کار سپاه

مسئول بسیج سازندگی شهرستان میناب گفت: امروز رسیدگی به محرومین و خدمت به مناطق کمتر توسعه یافته در اولویت کار سپاه قرار دارد ...

به گزارش میناب جنوب، احمد رنجبرزاده کلیبی مسئول بسیج سازندگی شهرستان میناب در راستای تحقق اهداف منویات مقام معظم رهبری،  رسیدگی به قشر محروم و مستضعف جامعه را امری واجب و ضروری دانست و گفت:بسیج سازندگی سپاه در ماه مبارک رمضان به افراد نیازمند شهرستان میناب ارائه کرد که موجب رضایت مندی این قشر محروم جامعه از بسیج سازندگی سپاه ناحیه میناب شد.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان میناب گفت:در ماه مبارک رمضان امسال هزینه ارزنده ای به مبلغ ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان کمک نقدی به ایتام و مرومین سطح شهرستان میناب اهدا شد.

وی همچنین از اهدای ۱۰۲۰بسته معیشتی به ارزش ۴۹ میلیون تومان و وسایل سرمایشی و گرمایشی به ارزش ۲۰۱۰۰۰۰۰تومان به نیازمندان در راستای رفع محرومیت زدایی در مناطق محروم  گروه جهادی شهید حججی میناب خبرداد.

به گفته رنجبر زاده  توزیع ۲۲ هزار پرس غذای گرم در شبهای ماه مبارک رمضان بخش دیگی از فعالیت های بسیج سازندگی بوده که برای تهیه آن اعتباری بالغ بر ۵۱ میلون تومان هزینه شده است و در همین راستا ۳۲۰ کیسه آرد به نیازمندان به ارزش ۱۲۸۰۰۰۰۰ تومان، توزیع گوشت قرمز به مبلغ ۵۰۰۰۰۰۰ تومان بین قشر محروم توسط گروه شهید حججی و بسیج سازندگی توزیع شده است.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان میناب حضور پرشور و جهادی بسیجیان را در انجام این امر خدا پسندانه نشان از اخلاص و هم نوع دوستی دانست و گفت:در کنار انجام این خدمات به نیازمندان و محرومین ۲ اردوی پزشکی و ویزیت رایگان به خانواده های نیازمند و ایتام در ماه مبارک رمضان انجام شد.

رنجبرزاده در پایان از فرمانده سپاه میناب،کمیته امداد امام خمینی(ره)، فرماندهان حوزه های مقاومت، قرارگاه سازندگی محرومیت زدایی، دفتر امام جمعه شهرستان میناب و توکهور و هشتبندی، و همه گروههای جهادی که در این امر خدا پسندانه شرکت و همکاری کردند تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: