• تاریخ: تیر ۱۴, ۱۳۹۶-۸:۰۶
  • شناسه خبر: 64456

رقابت بیش از ۳ هزار داوطلب مینابی در کنکور ۹۶

مدیر آموزش و پرورش میناب از شرکت 3هزار و 266داوطلب مینابی در آزمون سراسری سال 96 طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه 15و 16تیرماه خبر داد. ...

غلامرضا سالاری مدیر آموزش و پررش شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب، با اعلام این خبر گفت: داوطلبان آزمون کنکور سراسری در ۵ گروه آزمایشی با یکدیگر به رقابت می پردازند که از این تعداد ۱۰۶۷ نفر مرد و ۲۱۹۹ نفر زن هستد.

به گزارش روابط عمومی مدیر آموزش وپرورش شهرستان میناب ،غلامرضا سالاری گفت: آزمون کنکور سراسری امسال در ۱۷حوزه امتحانی در شهرستان میناب برگزار می شود.

مدیر آموزش وپرورش میناب افزود: داوطلبان در صبح روز پنجشنبه ۱۵ تیرماه در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی وعلوم انسانی و عصر روز پنجشنبه نیز آزمون گروه آزمایشی هنر برگزار می شود

سالاری اظهار داشت: در روز جمعه ۱۶ تیرماه جاری داوطلبین گروه آزمایشی علوم تجربی در نوبت صبح با هزار و ۴۸ نفر شرکت کننده به رقابت می پرزدازند و  آزمون گروه آزمایشی زبانهای خارجی نیز درنوبت عصر روز جمعه برگزار می شود.

سالاری  با اشاره به رقابت ۳ هزارو۲۶۶نفر در کنکور سراسری امسال افزود: کمترین تعداد شرکت کننده در گروه آزمایشی هنر با ۴۲شرکت کننده مرد و بیشترین تعداد شرکت کننده درگروه آزمایشی علوم تجربی با ۱۰۴۸ نفر شرکت کننده زن خواهد بود.

مدیر آموزش وپرورش میناب بیان داشت: در کنکور سراسری امسال دو نفرشرکت کننده معلول جسمی حرکتی ۱نفر مرد در رشته ریاضی و۱نفر زن در رشته تجربی شرکت می کنند.

وی خاطرنشان کرد: داوطلبان دقت کنند که کارت ورود به جلسه خود را حتماً به همراه داشته باشند؛ چراکه از ورود داوطلبی که کارت به همراه نداشته باشد، جلوگیری خواهد شد؛ همچنین از آوردن وسایل اضافی اکیدا خودداری کنند.

وی گفت: داوطلبان می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه گروههای آزمایشی خود از روز یکشنبه یازدهم تیرماه جاری تا ساعت۲۴روز چهرشنبه ۱۴ تیرماه به نشانی وسایت اینترنتی سازمان سنجش کشورمراجعه نمایند.

انتهای پیام/ز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: