• تاریخ: دی ۱۳, ۱۳۹۶-۱۲:۲۶
  • شناسه خبر: 68570

رهبر انقلاب نماد ایران یکپارچه و قدرت تدافعی ملت است

امام جمعه میناب حرکت ضد انقلابی فتنه گران در توهین به مقدسات ایران اسلامی محکوم کرد و گفت: رهبری انقلاب ایران اسلامی نماد ایران یکپارچه و قدرت تدافعی ملت است. ...

به گزارش میناب جنوب، میرزا حسین معتمدی فر،خطیب جمعه شهرستان میناب در حاشیه برگزاری راهپیمایی عظیم مردمی توهین به رهبری توسط فتنه گران محکوم کرد و گفت: فتنه گران چون از رهبر مقتدر و شجاع جمهوری اسلامی ایران ترس و واهمه دارند و هر لحظه ای که خواستند با طرح و نقشه وحدت مسلمانان را بر هم بزنند سیلی محکمی از ملت ایران خورده اند با آشوب و فتنه می خواهند مردم را به خیابانها بکشانند زیرا آنها فهمیده اند که از رهبران قدرتمند و شجاع ایران اسلامی سیلی خورده اند.

امام جمعه میناب افزود: دشمنان با حرکات ضد انقلابی و غیر انسانی خود می خواهند ایران را مثل شوری و یگسلاوی مورد تجزیه قرار دهند  اما این آرزو را به گور خواهند برد.

حجت الاسلام معتمدی فر رهبری انقلاب ایران اسلامی نماد ایران یکپارچه و نماد قدرت تدافعی ملت دانست و اظهار داشت: این ملت در پاسداری از ارزش های انقلاب تاپای جان در رکاب انقلاب خواهند ماند.

وی گفت: دشمن بداند که این فتنه قبل از بوجود آمدن با مشت های گره کرده مردم انقلابی در حلقوم خفه شده بود.

امام جمعه میناب اغتشاشات اخیر فتنه گران را محکوم به شکست دانست و تاکید کرد: ما مرد میدان های سختیم، این ملت با سر پنجه قوی خودش چشم فتنه را کور کرد.ملت ما دیگر تماشاچی نیست، این ملت بیدار، هوشیار و همیشه در صحنه هست و در پاسداری از ارزشهای انقلاب تا پای جان پا در رکاب ولایت خواهد بود.

وی در پاسخ به سرگردگان فتنه گفت: ترامپ و نتانیاهو بدانند از گندم که هیچ، از جو که هیچ بلکه کاه ایران نیز نخواهید خورد، این ملت دیگر برای مقابله با هر گونه جنگ و آشوب و فتنه متخصص شده است.

امام جمعه میناب اذعان داشت: فتنه گران با آتش زدن پرچم مقدس ایران اسلامی می خواهند وحدت و انسجام ملت را بر هم بزنند، کاری کنند که ملت به خیابان ها بکشانند.

وی تاکید کرد: آنهایی که به رهبری، عکس شهدا، و نماد های دال بر مقدس بودن توهین می کنند از مسئولین خواستار برخورد تند و قاطع هستیم.

حجت الاسلام معتمدی فر گفت: مسئولین ضمن ارائه خدمت خوب به مردم آنها را در ادارت خود هم بشناسند و طوی نباشد که فقط در صحنه های مهم آنها شناسایی شوند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: