• تاریخ: شهریور ۲۰, ۱۳۹۷-۱۳:۵۱
  • شناسه خبر: 72096

ریشه تنومند اسلام با خون امام حسین(ع) مستحکم شد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب گفت: ریشه تنومند اسلام با خون امام حسین(ع) مستحکم شد ...

به گزارش میناب جنوب،حجت الاسلام رهنمای مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفایش گفت: طبق آیه صریح قرآن کریم همیشه حق بر باطل پیروز خواهد شد و امروز ما شاهد پیروزی خون بر شمشیر در جنگ نابرابر سپاه کفر با یاران امام حسین(ع) هستیم.

وی گفت: امروز تمامی آزادی خواهان جهان در مبارزه با زورگویان، امام حسین(ع) را الگوی خود قرار داده اند چون یقین دارند که اگر مانند امام حسین(ع) زیر بار زور نروند و در این راه حتی کشته شوند پیروز هستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب آمریکا و اسرائیل را جنایتکاران جهان نام برد و گفت: متاسفانه آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل هر جنایتی در دنیا انجام می دهند به گونه ای که کشتن کودکان و زنان بی دفاع برایشان امری عادی شده است و هیچ سازمان بین المللی نیز جلوی آنان را نمی گیرد و خیلی راحت مردم دنیا را قتل عام و اموال آنان را غارت می کنند.

حجت الاسلام رهنمای آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل را یزیدیان زمان دانست و افزود: متاسفانه برخی از کشورهای به اصطلاح مسلمان مانند عربستان سعودی همگام و همراه با دشمنان اسلام حرکت می کنند و هدف اصلی آنان که کشتن مسلمانان و نابودی اسلام است را توسط آل سعود پلید و برخی دیگر از کشورهای عربی را در دستور کار خود قرار داده اند.

این مسئول اظهار داشت: امام حسین(ع) با یاران اندک خود در مصاف با دشمن، ندای اسلام را در جهان تنین انداز کرد و اگر امروز فوج فوج از مردم دنیا به دین اسلام روی می آورند به خاطر این است که می خواهند از پوچ گرایی رهایی پیدا کنند و زیر بار ظلم نروند و این درس بزرگ را امام حسین(ع) به ما آموخت.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب عزاداری و حضور در مراسمات ایام محرم را ضروری دانست و گفت: راه و هدف امام حسین(ع) باید همیشه در دنیا زنده باشد چون این راه نورانی چراغ هدایت و کشتی نجاتی است برای مردم دنیا.

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: