• تاریخ: تیر ۲۵, ۱۳۹۷-۶:۰۵
  • شناسه خبر: 71554

زایمان موفق یک زن باردار دیالیزی جاسکی در بیمارستان میناب

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از زایمان موفق مادر باردار دیالیزی ساکن شهرستان جاسک خبر داد ...

به گزارش میناب جنوب،حمیده بازیار کارشناس پرستاری و مسئول بخش همودیالیز بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) میناب با اعلام این خبر گفت: مادر باردار ۳۱ ساله که در قبل از سال در چندین جلسه تحت دیالیز  در بخش همودیالیز بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب جلسات دیالیز خود را ادامه می داد خوشبختانه نوزاد وی در سلامت کامل بدنیا آمد.

کارشناس پرستاری و مسئول بخش همودیالیز میناب افزود: از آنجائیکه ذهنیت بدی برای افراد دیالیزی و سایر افرادی که با این نوع از بیماران سرو کار دارند وجود دارد، زایمان موفق در این مادر باردار برای خیل کثیری از این افراد را روشن ساخت.

بازیار افزود: این مادر باردار در چندین جلسه قبل از سال به دیالیز بخش میناب مراجعه نموده بود که خوشبختانه با راهنمایی  پرستاران و متخصصین و پشتکار این خانم باردار جاسکی فرزند خود را  بدون هیچ گونه عارضه کلیوی و حتی نارسائی های دیگری که ممکن بود اتفاق بیفتد؛ نشد و پس از بررسی های انجام شده تاکنون این مادر و فرزند , در کمال صحت و سلامت هستند و این امیدی برای دیگر بیماران و مادران  دیالیزی و کلیوی می تواند باشد .

بازیار در ادامه افزود : این مادر باردار پس از یک هفته تحت نظر در بخش آی سی یو و چندین جلسه دیالیز در قبل  و بعد از زایمان زیر نظر پزشک متخصص داخلی , زنان و زایمان و اورولوژی توانست؛ با حال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شود.

لازم بذکر است که پس از چندین ماه از زیمان مادر و نوزاد خوشبختانه برای هیچ کدام عارضه ایی وجود نداشته است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: