• تاریخ: آگوست 16, 2021-2:38
  • شناسه خبر: 76765

زایمان موفق ۱۵ مادر کرونایی در میناب

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از زایمان موفق ۱۵ مادر باردار کرونایی در ۴ ماهه نخست سال خبرداد. ...

دکتر یدالله رئیسی ماکیانی، رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب در گفتگو با خبرنگار  میناب جنوب گفت: در ۴ ماهه نخست سال تعداد ۵۸ مادر باردار کرونایی در بیمارستان وجود داشته که از این تعداد ۱۵ مادر باردار زایمان موفق و ۴۳ مادر باردار که ماههای پایانی بارداری بودند با مراقبت ماما یی در بخشهای کرونایی سلامتی کامل خود را بدست آورده و درمنزل و تحت مراقبت و قرنطینه هستند و خوشبختانه حال تمامی مادران مثبت کووید خوب ارزیابی شد و در سلامت کامل بسر می برند.

ندابهاری کارشناس و مسئول زایشگاه افزود: در ماه گذشته تنها ۶ مادر باردار که موعد مقرر زایمان داشتند و در بخشهای کووید بستری بودند خوشبختانه با بستری به موقع این مادران حال همگی مادران خوب و نوزادان سالم زایمان کردند .

وی افزود : بعضی از ماداران به دلیل وجود کرونا پس از زایمان هنوز تحت مراقبت در بیمارستان و قرنطینه هستند که به زودی ترخیص می شوند.

بهادری از مادران باردار خواست که مراقبت های دوران بارداری را رعایت کرده و با توجه به شیوع کرونای دلتا به شدت مراقبت کنند که گرفتار این بیماری نشوند و جان خود و فرزندشان را به مخاطره نیاندازند ، از رفتن به دور همی ها خود داری کنند، با خانه بهداشت ها همکاری داشته باشند، بدون ضرورت از منزل خارج نشوند و همچنان هشدارها ی بهداشتی را جدی بگیرند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: