• تاریخ: فروردین ۹, ۱۳۹۷-۱۶:۱۱
  • شناسه خبر: 70261

طی یک اردوی جهادی؛

ساخت سرویس بهداشتی و اهدای لباس عیدی به ۵۰ یتیم در توکهور و هشتبندی

جمعی از بسیجیان حوزه امام رضا(ع) هشتبندی،گردان امام حسین(ع) و خواهران بسیجی حوزه صدیقه کبری(س) با همکاری خیرین در یک حرکت جهادی به کمک نیازمندان شتافتند. ...

به گزارش میناب جنوب، عبدالرضا زارعی پور فرمانده حوزه امام رضا(ع) هشتنبدی در حاشیه برگزاری این اردوی جهادی اظهار کرد: این اردوی جهادی به مدت یک روز با مشارکت ۱۰ نفر از بسیجیان در روستای ریگ دار برگزار شد.

فرمانده حوزه امام رضا(ع) هشتبندی افزود: یک چشمه سرویس بهداشتی و حمام با همکاری و همدلی اعضای گروه برای یک خانواده نیازمند در روستای ریگ دراز ساخته شد.

وی اذعان داشت:تیم جهادی دیگر برای کمک به خانواده نیازمند به روستای راشک اعزام شدند و در یک اردوی جهادی یکروزه توانستند بخشی از چشمه سرویس بهداشتی منزل این خانواده نیازمند را بازسازی کنند.

زارعی پور همچنین از تهیه و توزیع ۵۰ دست لباس عیدی به ارزش ۵۰۰ هزار تومان برای ایتام و نیازمندان منطقه توکهور و هشتبندی خبرداد و هدف از این حرکت جهادی نهادینه کردن فرهنگ انفاق،ایثار و دستگیری از نیازمندان عنوان کرد.

وی بیان داشت: با همکاری حوزه مقاومت بسیج امام رضا(ع)،گردان امام حسین(ع) و حوزه حضرت صدیقه کبری(س) هشتبندی علاوه بر لباس عیدی بسته های غذایی شامل،روغن، رب گوجه فرنگی،برنج،بسکویت،پرتقال و حبوبات به نیازمندان و افراد مستضعف منطقه توکهور و هشتبندی هدیه داده شد.

زارعی پور ارزش بسته های غذایی را ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام کرد و خاطر نشان ساخت: بسته های غذایی بین ۲۶ خانوار نیازمند منطقه توکهور و هشتبندی توزیع شد.

فرمانده حوزه امام رضا(ع) هشتبندی نقش خیرین بومی و غیر بومی منطقه هشتنبدی را در برگزاری این اردوی جهادی بی بدیل دانست و گفت: فرهنگ اردوی جهادی و کمک به نیازمندان باید با فرهنگ سازی و ترویج الگوی جهادی در جامعه نهادینه کنیم.

روستای ریگ دراز یکی از روستاهای بخش توکهور و هشتبندی با جمعیت ۸۳۰ نفر در ۶۰ کیلومتری میناب واقع شده است.

 

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: