• تاریخ: ژانویه 31, 2021-5:34
  • شناسه خبر: 76318

در اولین روز از دهه فجر؛

گرامیداشت سالروز ورود تاریخی امام به میهن اسلامی در میناب + تصاویر

مراسم بزرگداشت سالروز ورود تاریخی امام(ره) به میهن اسلامی با حضور فرماندار ویژه میناب،امام جمعه میناب و فرماندهان نظامی، انتظامی، روسای ادارات و  مردم در شهرستان میناب برگزار شد. ...

به گزارش میناب جنوب، به مناسبت گرامیداشت سالروز ورود تاریخی امام به میهن اسلامی رژه موتوری در میناب برگزار شد و راکبین موتور سوار با حمل پرچم سه زنگ جمهوری اسلامی ایران و تصاویر مبارک حضرت امام خمینی (ره) مسیر فرودگاه تا گلزار شهدای میناب را پیمودند.

موتورسواران مسیر فرودگاه تا گلزار شهدا پیمودند و با حضور در گلزار شهداء و قرائت فاتحه به روح شهدای والا مقام، با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهداء تجدید پیمان کردند.

همزمان با برگزاری رژه موتورسواران در میناب در بخش سندرک و هشتبندی نیز این مراسم بصورت ویژه برگزار شد و در برخی روستاهای این شهرستان همایش های پیاده روی برگزار شد و بخشی از همایش های پیاده روی سیزدهم بهمن ماه در این شهرستان برگزار می شود.
این مراسم با حضور کلیه مسئولان و مدیران شهرستان میناب برگزار شد و فرمانده سپاه میناب طی پیامی از این حرکت حماسی بسیجیان در آغاز اولین روز از دهه مبارک فجر تقدیر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: