• تاریخ: آذر ۶, ۱۳۹۷-۸:۲۲
  • شناسه خبر: 72714

سرکشی از خانواده های معظم شهداء در میناب

سرکشی از خانواده های معظم شهید جهانگیر حاجی پناه و شهید طالب ذاکری توسط بسیجیان حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله نوبند انجام شد. ...

به گزارش میناب جنوب، ستوانیکم پاسدار حسن ملک بنیادی فرمانده حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله (ص) نوبند، ضمن گرامی داشت هفته بسیج گفت: ما هر چه داریم از برکت خون پاک و مطهر شهیدان هشت سال دفاع مقدس است.
وی، گفت: اگر نبودند دلاور مردانی همچون شهیدان سرافراز ملت بزرگ مان معلوم نبود چه سرنوشتی کشور ما را رقم میزد، و امروز حفاظت از خون پاک شهیدان یکی از وظایف بزرگی است که ما بر عهده داریم.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله (ص) نوبند، شهیدان را مایه عزت و افتخار و سربلندی کشورمان دانست و گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و شروع جنگ تحمیلی ما حتی سلاح برای دفاع از خودمان را نداشتیم و باید با چند واسطه از کشور های دیگر و با قیمت گزافی خریداری می کردیم ولی امروز یکی از ابرقدرتهای نظامی بزرگ در دنیا هستیم.
ملک بنیادی، اظهار داشت: تا سکان دار این نظام و انقلاب امام خامنه ایست و بسیجیان سلحشور و آماده جانفشانی، تبعیت محض از ایشان دارند دشمن نمی تواند هیچ گزندی به این نظام و انقلاب وارد کند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: