• تاریخ: آذر ۱۰, ۱۳۹۷-۵:۲۱
  • شناسه خبر: 72681

سناتور یک همه را کیش و مات کرد

تیم تولیدی مبلمان سناتور یک، قهرمان مسابقات تیمی دونفره جام وحدت شهرستان میناب شد. ...

به گزارش میناب جنوب،مسابقات شطرنج سریع تیمی دونفره جام وحدت شهرستان میناب با شرکت تیم های تولیدی مبلمان سناتور یک، دو و سه، مقاومت یم، دو، مصاف ۳۱۳، برمودا، دوئل، قلعه، شهدای پارت، یاران سیریک، موریانه، فرهنگیان، ستاره بلوچ کرتان، جوادالائمه یک، دو، سه و چهار، آلخین، خاتم‌الانبیاء، شاهد، صاعقه، دوستی، تهاجم، امید و محسنین از شهرستان‌های میناب، سیریک، بندرعباس و توکهور و هشتبندی در ۹ دور به روش سوئیسی تیمی روز یکشنبه چهارم آذر به سرپرستی مهرداد میری و سرداوری مجتبی خرمی و داوری مصطفی بختیاری در سالن کتابخانه آل محمد (ص) شهرستان میناب  برگزار شد.

در این  دوره از مسابقات، تیم تولیدی مبلمان سناتور یک با ترکیبب سهراب شمس‌الدینی و سعید حدادی از شهرستان میناب با شش برد و سه تساوی و کسب ۱۴٫۵ امتیاز به مقام قهرمانی رسید.

تیم مقاومت با ترکیب عیسی نوروزی و یدالله سالاری از شهرستان میناب با شش برد و دو تساوی و یک باخت و کسب ۱۳٫۵ امتیاز به مقام دوم رسید.

تیم تولیدی مبلمان سناتور دو با ترکیب اسماعیل شمس‌الدینی و ابراهیم ذاکری گورزانگی از شهرستان میناب با پنج برد و دو تساوی و دو باخت و کسب ۱۲ امتیاز به مقام سوم رسید.

تیم مصاف ۳۱۳ با ترکیب امیرمحمدرسولی و مسعود نظری‌زاده از شهرستان میناب با سه برد و شش تساوی و کسب ۱۱٫۵ امتیاز به مقام چهارم رسید.

تیم تولیدی مبلمان سناتور سه با ترکیب مبینا ذاکری و بشری ذاکری از شهرستان میناب با دو برد و سه تساوی و چهار باخت و کسب هفت امتیاز به‌عنوان امتیازآورترین تیم بانوان شناخته شد.

تیم جوادالائمه(ع) با ترکیب علی کیانی و محمد رئیسی از شهرستان میناب با چهار برد و یک تساوی و چهار باخت و کسب ۹ امتیاز به‌عنوان امتیازآورترین تیم زیر ۱۴ سال شناخته شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: