• تاریخ: می 27, 2020-9:02
  • شناسه خبر: 75649

سومین مرحله رزمایش همدلی بسیج دانشجویی در میناب برگزار شد

سومین مرحله رزمایش همدلی بسیج دانشجویی با توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان همزمان با سراسر کشور در میناب برگزار شد. ...


به گزارش میناب جنوب،حسن ‌فیروزیان مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان میناب گفـت : گروه جهادی وحدت بسیج دانشجویی با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام ره اقدام به توزیع بسته های معیشتی برای سومین مرحله در بین نیازمندان و اقشار کم درآمد کرده است.
فیروزیان اضافه کرد : از ابتدای شروع رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه تعداد ۲۱۰ بسته معیشتی در بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از کرونا با هدف کم کردن دغدغه و نیازمندی مردم توزیع شده است.
فیروزیان یادآور شد : مرحله اول کمک های مومنانه تعداد ۲۵ بسته معیشتی، مرحله دوم تعداد ۶۰ بسته معیشتی و مرحله سوم تعداد ۱۲۵ بسته معیشتی توزیع گردیده است.

وی با اشاره به اینکه بسیج دانشجویی یکی از قشر های مهم و تاثیرگذار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محسوب میشود گفت : بسیج دانشجویی با توجه به رسالت و وظیفه ای که دارد همواره در کنار مردم و در پی حل مشکلات آنان بوده است و در طی چندین ماه گذشته نیز باتوجه به شیوع ویروس کرونا به ضدعفونی معابر ، آماده سازی نقاهتگاه برای بیماران مبتلا به کرونا و در ابتدای سال نیز با وقوع سیل در روستای تُمبک اقدام به امداد رسانی و یاری آنان کرده است.
فیروزیان با بیان اینکه شیوع کرونا و رزمایش همدلی توانسته است فضای همدلی و همیاری بیشتری در جامعـه بوجود بیاورد افزود : تفکر اسلام ناب محمدی،انقلابی و بسیجی بار دیگر تجلی پیدا کرد و در زمانی که در کشور های غربی بر سر اقلامی دزدی هایی صورت می‌گرفت مردم مؤمن ایران اسلامی همانند هشت سال دفاع مقدس مخلصانه با کمک های مومنانه خود به یاری همدیگر شتافتند.

فیروزیان در پایان ضمن تشکر از همه خیرین و نیکوکاران افزود امیدواریم با حمایت های این عزیزان در آینده نیز بتوانیم این امر را ادامه دهیم.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: