• تاریخ: فروردین ۳۱, ۱۳۹۸-۱:۳۹
  • شناسه خبر: 73615

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب:

سپاه در اوج قدرت و آمریکا در اوج ضعف و ناتوانی قرار دارد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب، گفت: سپاه بازوی پرتوان و قدرتمندی است که طی چهار دهه گذشته انقلاب اسلامی در تمامی عرصه‌ حضور فعال داشته است ...

به گزارش میناب جنوب،حجت الاسلام محمد حسین رهنمای مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب، ضمن محکوم کردن اقدام احمقانه آمریکا در خصوص تروریست دانست سپاه گفت: امروز به فضل الهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اوج قدرت و آمریکا در اوج ضعف و ناتوانی قرار دارد و این اقدام احمقانه آمریکا از ضعف و ناتوانی در مقابله با سپاه است.

حجت الاسلام رهنمای، گفت: سپاه پاسداران یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران است و سپاه بازوی پرتوان و قدرتمندی است که طی چهار دهه گذشته انقلاب اسلامی در تمامی عرصه‌های حضور ازجمله هشت سال دفاع مقدس، دوران سازندگی، مبارزه با تهاجم فرهنگی، بحران‌ها و حوادث طبیعی و مقابله با تروریسم موجب افتخار ملت ایران بوده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب، با بیان اینکه آمریکا دیگر هیچ جایی برای ماندن در منطقه ما ندارد گفت: توهین دولت آمریکا جای بسی امیدواری است چرا که قطعا دولت آمریکا در برابر سپاه پاسداران احساس ضعف کرده است و راهی جزمعرفی کردن سپاه به عنوان تروریسم ندارد زیرا به خوبی می دانند که دیر یا زود باید منطقه ما را ترک کنند چون دیگر توان مقابله با سپاه را ندارند.

حجت الاسلام محمد حسین رهنمای ، اظهار داشت:  این یاوه‌گویی‌ها و حماقت‌های پی‌درپی دولت آمریکا و ایادی استکبار هیچ خللی در عزم و اراده آهنین سپاه قدرتمند و ملت بزرگ ایران نخواهد داشت بلکه موجب همبستگی و حمایت بیش‌ازپیش مردم از این نهاد مقدس خواهد شد.
رهنمای حرف تاریخی امام راحل را متذکر شد و گفت: امام خمینی(ره) با بینش ژرف نگرانه ای که داشت سپاه را بهترین مدافع این نظام و انقلاب دانست و گفت: امروز حرف امام برای همگان روشن و واضح شده و با وجود سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حتی آمریکا که خود را کدخدای دنیا می داند در برابر سپاه عاجز مانده است.

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: