• تاریخ: آذر ۱, ۱۳۹۷-۱۲:۴۹
  • شناسه خبر: 72482

شهدا یکی از اهداف بلندشان وحدت بود

امام جمعه بندرعباس با تاکید بر وحدت و یگانگی در جامعه اضافه کرد: هیچ جامعه‌ای بدون وحدت و همبستگی به پیشرفت و توسعه دست نمی‌یابد. ...

به گزارش میناب جنوب،آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی امام جمعه بندرعباس در همایش تجلیل از خانواده های معظم شهدای میناب ضمن گرامیداشت هفته وحدت، خیر مقدم به خانواده های شهدا، گفت: شهدا یکی از اهداف بلندشان وحدت بود.

نعیم آبادی بیان کرد: مدینه یکپارچه، آسیب پذیر نیست ما باید میان دو نفر برادری ایجاد کنیم،جریان‌هایی که در دنیای اسلام و در میان مسلمانان ایجاد اختلاف می‌کنند، جریان‌های شیطانی هستند.

خطیب جمعه بندرعباس،وحدت هم حکم عقل و و هم حکم شرع دانست و گفت: کسی که پرچم مخالفت بردارد نه عقل دارد نه شرع دارد.

وی در ادامه با تاکید بر وحدت و یگانگی در جامعه اضافه کرد: هیچ جامعه‌ای بدون وحدت و همبستگی به پیشرفت و توسعه دست نمی‌یابد.

وی با بیان اینکه باید از حرکت در مسیر اختلاف و تفرقه پرهیز کنیم، یادآور شد: نباید مسلمانان درگیر و دچار نقشه‌های دشمنان اسلام و مستکبران شوند.

آیت الله نعیم آبادی بیان داشت: ما در ایجاد وحدت در میان شیعه و اهل سنت کاملا موفق عمل کرده ایم، در ایجاد وحدت باید عاقلانه عمل کنیم.

نعیم آبادی گفت: آن کس که در تلاش برای تفرقه است عاقل نیست،اگر در جامعه فرهنگ خیرخواهی رواج پیدا کند غیبت از جامعه رخت بر می بندد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: