• تاریخ: می 4, 2016-18:02
  • شناسه خبر: 54063

شوراها و دهیاری ها بر مبنای توسعه گردشگری تامین درآمد کنند

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان درهمایش روز ملی شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان میناب توجه به بخش گردشگری را مهمترین ظرفیت استان دانست و گفت: شوراها و دهیاری ها بر مبنای توسعه گردشگری تامین درآمد کنند. به گزارش میناب جنوب، معاون عمرانی استانداری هرمزگان گفت: شوراهای اسلامی را مهمترین ظرفیت برای ایجاد دموکراسی ...

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان درهمایش روز ملی شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان میناب توجه به بخش گردشگری را مهمترین ظرفیت استان دانست و گفت: شوراها و دهیاری ها بر مبنای توسعه گردشگری تامین درآمد کنند.

download (2)

به گزارش میناب جنوب، معاون عمرانی استانداری هرمزگان گفت: شوراهای اسلامی را مهمترین ظرفیت برای ایجاد دموکراسی و وجود یک جامعه مدنی و متعالی است که در کشور ما بر مبنی مبنای دینی و قانونی می باشد.

وی  با بیان اینکه وجود شوراها  یک عمال و عضو ارتباطی بین مردم و حاکمیت دانست و افزود:  این حرکت تاثیرگذاری ویزه ای در پیشبرد اهداف و برنامه های اقتصادی ، اجتماعی و سایر حوزه ها را در سطح شهر ها و روستاها داشته باشد.

این مقام مسئول دیدگاه نامناسب شوراها با رویکرد دریافت منابع دولتی برای توسعه یک مشکل اساسی برشمرد و اظهار داشت: بایستی شوراهای اسلامی رویکردشان کسب درآمد و توسعه پایدار با استفاده از توانمندیهایشان باشد.

معاون عمرانی استانداری توجه و تاکید بر توسعه ظرفیتهای گردشگری را مهمترین عامل توسعه و ایجاد استغال و کسب درآمد برای روستاها و شهرهای میناب با توجه به پتانسیل های خوبی که در این حوزه را دانست و گفت: مسئولان و معتمدین برنامه ریزیهایشان بر این مبنا باشد.

وی با اشاره به شاخص ها و اصول اقتصاد مقاومتی گفت : اقتصاد مقاومتی رویکردی درون گرا و توجه به ظرفیتهای داخلی و توانمندی های آن دارد و در عین حال برون نگر است که در واقع به استفاده از توان و ظرفیت و منابع خارجی در راستای تقویت توان داخلی استفاده خواهد کرد.

دالمن عدم وابستگی به نفت را یکی دیگر ازشاخص های بارز اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار داشت : خوشبختانه با توجه و تلاش دولت تدبیر و امید امسال شاهد توسعه زیرساختهای این حوزه و همچنین افزایش میزان صادرات نفت بوده ایم که یکی از دستاوردها برجام بود.

معاون عمرانی استانداری در خصوص رویکرد های دولت در خصوص تعاملات بین المللی اظهار داشت: دولت تدبیر و امید با رویکرد ارتباط و تعامل سازنده و مبتی بر عزت و احترام توانست برجام را که یک دستاورد مهم در حوزه های مهم است به نتیجه برساند .

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: