• تاریخ: اردیبهشت ۶, ۱۳۹۷-۱۲:۳۶
  • شناسه خبر: 70639

رئیس هیات کوهنوردی شهرستان میناب:

صعود کوهنوردان مینابی به کوه های بارزین

رئیس هیات کوهنوردی شهرستان میناب از صعود هیات کوهنوردی شهرستان میناب در سال 97 به کوه‌های بارزین خبرداد. ...

به گزارش میناب جنوب،مجید زاهدی امروز طی گفتگو با اصحاب رسانه در میناب،گفت: قله نین در منطقه کوهستانی زیرقله تشگر قرار دارد که اولین برنامه کوهنوردی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان میناب را با برنامه‌ریزی قبلی به کوهپیمایی بارزین اختصاص دادیم.

وی ادامه داد: در این کوهپیمایی که از روستای توتنگ از توابع هماگ بالا آغاز شده بود با ۴ ساعت پیاده‌روی به سمت بارزین حرکت کرده و بعد از یک کوهپیمایی عالی که با طراوت بهاری منطقه در طول مسیر توام بود و باعث می‌شد تیم همراه، خستگی را فراموش نموده تا به منطقه زیبای بارزین رسیدیم.
رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی میناب اظهار داشت: این هیات در نظر دارد به زودی دوره‌های آموزشی کوه‌نوردی در میناب را برگزار نماید که مراحل مکاتبات و رایزنی‌های این کار در دست انجام می‌باشد و با هماهنگی با اداره ورزش و جوانان میناب و استان در تلاشیم که شهروندان علاقمند به کوه و طبیعت بتوانند از این کلاس‌ها استفاده نمایند.
وی گفت: برنامه‌های اجرائی خود در سال جدید را به اداره ورزش و جوانان ارسال نموده‌ایم و امیدواریم با حمایت‌های دوستداران ورزش  هیات کوهنوردی شهرستان میناب بتواند مانند سال‌های گذشته در ترویج ورزش همگانی قدم‌های موثری را بردارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: