• تاریخ: اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۹-۷:۱۹
  • شناسه خبر: 75518

صیادان بندرکلاهی ۳۹ میلیون تومان به رزمایش کمک مومنانه اهدا کردند

صیادان نیک اندیش بندرکلاهی در یک حرکت جهادی با اهدای مبلغ 39میلیون تومان در رزمایش کمک مومنانه به کمک نیازمندان شتافتند. ...

به گزارش میناب جنوب،در نشست صمیمی رئیس شیلات شهرستان میناب و صیادان بندرکلاهی با فرمانده سپاه شهرستان میناب در جهت کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا مبلغ ۳۹ میلیون تومان برای کمک به نیازمندان اهدا شد.

فرمانده سپاه شهرستان میناب در این نشست ضمن قدردانی از حرکت جهادی صیادان مینابی در راستای ورود انسان دوستانه و صیادان نیک اندیش برای کمک رسانی به مردم نیازمند و آسیب دیده از ویروس کرونا افزود: به طور طبیعی مسلمانان نسبت به هم وظیفه دارند و محدود به خود و خانواده نیستند. حق همگانی، سفارش به خیر است.

سرهنگ احمدی نیا افزود: همان‌طور که خمس و زکات بر دوش مسلمانان است، وظیفه امروز همه ما این است که بخشی از درآمد خود را با دیگران شریک شویم.

احمدی نیا با اشاره به اینکه این رزمایش تا پایان شکست ویروس کرونا در این شهرستان ادامهد خواهد داشت، گفت: مردم می توانند وجوهات خود را برای کمک بهنیازمندان به شماره حساب۱۰۵۶۳۲۷۲۵۴ بانک رسالت و شمار کارت ۱۳۱۶-۱۱۵۳-۷۲۱۱-۵۰۴۱ بنام موکب قمر بنی هاشم علیه الاسلام شهرستان میناب واریز کنند..

خلیل حیدری رئیس شیلات شهرستان میناب نیز گفت: علاوه بر اهدای ۳۹ میلیون تومان وجه نقد برای کمک به نیازمندان از سوی صیادان خیراندیش بخشی از سردخانه های سطح شهرستان را برای نگهداری اقلام ضروری در اختیار بسیج و سپاه قرار داده ایم.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: