• تاریخ: می 31, 2019-6:58
  • شناسه خبر: 74325

طرح ننگین معامله قرن نشانه ضعف رژیم صهیونیستی است

خطیب جمعه توکهور و هشتبندی، طرح ننگین معامله قرن را نشانه ضعف رژیم صهیونیستی در مقابله با ملت فلسطین دانست و تصریح کرد:اگر دولت های اسلامی با ملت های مسلمان همراهی می کردند امروز اثری از این رژیم کودک کش در دنیا باقی نمی ماند. ...

به گزارش میناب جنوب،حجت الاسلام محمد بارانی خطیب جمعه توکهور-هشتبندی با اشاره به ابتکار امام راحل در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس گفت:امام با قطع امید از سران دولت ها خطاب به ملت ها این روز را نامگذاری کردند و امروز بزرگترین دستاورد روز قدس زنده نگه داشتن آرمان فلسطین است.
حجت الاسلام بارانی ضمن تبیین مبانی دینی دفاع از مظلوم به جهت دیگر اهمیت مساله فلسطین یعنی امنیت جهان اسلام اشاره کردند و با بیان اینکه تشکیل دولت جعلی صهیونیستی با هدفِ بلندِ استکباری است؛افزود:هدف دولت انگلیس در تشکیل رژیم صهیونیستی در قلب جهان اسلام؛جلوگیری از نفوذ و اقتدار امت واحده اسلامی بود و امروز هم‌ شیطان بزرگ امریکا همان اهداف روباه پیر را دنبال میکند.
بارانی ؛رژیم صهیونیستی را رو به زوال و نابودی براساس واقعیت های میدانی دنیا ارزیابی کرد و در تبیین آن گفت:رژیمی که روزی ادعای نیل تا فرات داشت و در ظرف چند روز ارتش های عربی را شکست میدهد اما امروز ذلیلانه دو روز هم‌نمیتواند در مقابل جبهه مقاومت بایستد و با التماس دست به دامان قلدری چون ترامپ میشوند تا معامله قرن رابه ملت فلسطین تحمیل بکنند.
خطیب جمعه توکهور و هشتبندی، طرح ننگین معامله قرن را نشانه ضعف رژیم صهیونیستی در مقابله با ملت فلسطین دانست و تصریح کرد:اگر دولت های اسلامی با ملت های مسلمان همراهی می کردند امروز اثری از این رژیم کودک کش در دنیا باقی نمی ماند.
وی ضمن اظهار تاسف از خیانت سران مرتجع عرب به آرمان فلسطین و راه اندازی جنگهای نیابتی در حمایت از اسراییل و معامله قرن گفت:براساس این طرح قسمت کوچکی از سرزمین فلسطین بدون سلاح و ارتش به همراه خلع سلاح مقاومت در اختیار فلسطینی ها قرار میگیرد و حق بازگشت به آوارگان فلسطینی هم داده نشده است ؛حال آمریکایی ها می گویند بیایید بر سر این موضوع مذاکره بکنیم.
حجت الاسلام بارانی افزود:آمریکایی در مذاکره با ملت ایران هم به دنبال اینچنین معامله پرسود برای خود و ذلیل کننده ملت هستند اما به لطف الهی هم در مقابل ملت بزرگ ایران و هم در مساله فلسطین بازهم شکست خواهد خورد و قطعا پیروزی متعلق به امت اسلامی و جبهه مقاومت است.
امام جمعه توکهور-هشتبندی ضمن تقدیر و تشکر از حضور گسترده و باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس ؛آنرا باعث روحیه و امید ملت فلسطین دانست و اضافه کرد:امروز مقاومت فلسطین از پرتاب سنگ به شلیک موشک رسیده است و به لطف الهی در آینده نزدیک امت اسلامی در قدس نماز خواهند خواند.
وی با انتقاد از عدم تجهیز دفتر خبری صداوسیما در منطقه بعد از گذشت چهار ماه گفت:یکی از کارهای اساسی در رابطه با حضور باشکوه مردم مومن و انقلابی در برنامه ها ؛پوشش مناسب خبری این صحنه های زیبا وجلوه های ناب ایمانی و انقلابی است که متاسفانه چهار ماه این امر مهم تعطیل شده است و حتی مشکلاتی که مردم در این مدت با آن مواجه بوده اند نیز رسانه ای نشده است که امیدوارم در ظرف یک هفته با همت مسئولان محترم این مشکل رفع بشود.

امام جمعه توکهور-هشت بندی با تسلیت سالروز رحلت جانگداز امام خمینی (ره) ضمن تبیین گوشه ای از مکتب الهی امام تصریح کرد:امام بزرگوار ما را به راهی هدایت کرد؛هدف هایی را تعریف کرده شاخص هایی معرفی کرد تا ما راه را گم نکنیم و قطعا با پیمودن این راه میتوانیم به حیات طیبه برسیم.
وی افزود :رفع فقر و محرومیت؛ تحقق عدالت؛عدم تحقیر امت اسلامی و قطع طمع مستکبرین از اصول اساسی مکتب امام و رهبری است و یقینا امروز اگر جامعه مشکلی را در خود میبیند به دلیل فاصله گرفتن برخی از کارگزاران از این مکتب نورانی است

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: