• تاریخ: بهمن ۱۷, ۱۳۹۷-۱۰:۴۷
  • شناسه خبر: 73027

فرمانده سپاه میناب گفت:

طلاب باید در صف اول دفاع از انقلاب باشند/ تلاش جهادی طلاب برای رفع گره های ذهنی جوانان در شرایط فعلی

فرمانده سپاه میناب در نشست بصیرتی در جمع طلاب حوزه علیمه امام علی(ع)سندرک گفت:طلاب باید در صف اول دفاع از انقلاب باشند و دفاع از انقلاب در شرایط فعلی روشنگری.تلاش جهادی برای رفع گره های ذهنی جوانان است. ...

به گزارش میناب جنوب،فرمانده سپاه میناب در نشست بصیرتی در جمع طلاب حوزه علیمه امام علی(ع) بخش سندرک  با تبریک ایام دهه فجر و پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی گفت:پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری روحانیت بیدار و هشیار در راس آن امام خمینی (ره)قرار داشت عامل مهمی در منطقه و جهان شد.

وی ابراز کرد:طلاب باید در صف اول دفاع از انقلاب باشند و دفاع از انقلاب در شرایط فعلی روشنگری.تلاش جهادی برای رفع گره های ذهنی جوانان است.
سرگرد احمدی نیا افزود: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی احیای روح دینداری در جامعه است که پایه همه پیشرفتهایی فردی و جمعی است.
وی بیان کرد: ارتباط روحانیت با مردم،ساده زیستی،عدم دلبستگی به دنیا وآمادگی برای مجاهدت از شاخصه های تاثیر پذیریو تبعیت مردم از آنان است.
فرمانده سپاه میناب ادامه داد:برخی از مشکلات معیشتی که بیشترحاصل بی تدبیری برخی مسئولان است موجب شده است دستاوردهای شگفت انگیز انقلاب اسلامی در عرصه های گوناگون تحت شعاع قرارگیرد.

وی افزود:دشمن تلاش می کند تا از طریق قدرت رسانه ای جلوی درک واقعیات انقلاب اسلامی و دستاورد های انقلاب اسلامی از سوی جوان ایرانی گرفته و با واقعیت پنداری به آنان در پشتوانه ی مردمی و انقلاب و نظام جمهوری اسلامی خلل وارد کنند.
سرگرد احمدی نیا،توکل به خدا،روحیه ایستادگی و مقاومت، تبعیت امت از ولایت را عامل ایجاد وتداوم انقلاب دانست و تاکید کرد: ۲۲بهمن انشاءالله صحنه تجدید پیمان ملت با انقلاب اسلامی ،ولایت و آرمانهای انقلابمان خواهد بود.ویکبار دیگر دشمنان طمع تلخ شکست از ملت بزرگ ایران اسلامی خواهند چشید.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: