• تاریخ: دسامبر 2, 2018-18:30
  • شناسه خبر: 72690

اعزام ۷۴دانش آموز دختر سندرکی به مناطق عملیاتی جنوب کشور

فرمانده سپاه میناب از اعزام 74دانش آموز دختر متوسطه دوم شهر سندرک برای بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد. ...

به گزارش میناب جنوب، سرگرد پاسدار طالب احمدی نیا فرمانده سپاه شهرستان میناب از اعزام تعدادی از دانش آموزان دختر شهر سندرک به مناطق عملیاتی جنوب کشور، اظهار کرد: به مناسبت هفته بسیج تعدادی از بسیجیان دانش آموز شهر سندرک  به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

وی در ادامه گفت: برگزاری اردوهای راهیان نور برای دانش آموزانی که در زمان جنگ نبودند و برای درک بهتر رشادت های رزمندگان اسلام، بسیار مفید و اثربخش است.

سرگرداحمدی نیا افزود: به دنبال هماهنگی های انجام شده با آموزش وپرورش، برگزاری اردوهای راهیان نور غرب و جنوب کشور تا پایان سال تحصیلی ادامه خواهد داشت.

احمدی نیا تصریح کرد: با توجه به اینکه دشمنان درصدد کم رنگ کردن ارزش های انقلاب اسلامی و شهدا هستند، برگزاری اردوهای جهادی می تواند هرچه بیشتر دانش آموزان را با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا کند.

وی ادامه داد: در این مرحله، ۷۴دانش آموز دختر متوسطه دوم از شهر سندرک با ۲دستگاه اتوبوس به مدت ۵ روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می کنند.

فرمانده سپاه میناب خاطرنشان کرد: این دانش آموزان از مناطق عملیاتی والفجر ۸، کربلای ۴ و ۵، شلمچه و دیگر مناطق عملیاتی بازدید کرده و راویان دوران دفاع مقدس نیز در این مناطق، ایثارگری شهدا و رزمندگان اسلام را برای دانش آموزان روایت می کنند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: