• تاریخ: آوریل 23, 2018-16:36
  • شناسه خبر: 70605

فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله(ص) نوبند معرفی شد

آئین تودیع و معرفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت محمد رسول الله(ص) روستای نوبند شهرستان میناب با حضور مسئولین شهرستان در مسجد امام رضا(ع) نوبند جدید برگزار شد. ...

به گزارش میناب جنوب،طالب احمدی نیا، فرمانده سپاه میناب در آئین تودیع و معرفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت محمد رسول الله(ص) نوبند در جمع بسیجیان گفت: برخی افراد نان انقلاب را می خوردند ولی برعلیه نظام و انقلاب دسیسه می کنند، اینها دشمنان جمهوری اسلامی ایران هستند.

فرمانده سپاه میناب بقای انقلاب طی ۴۰ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را یک نصرت الهی دانست و افزود: پیشه کردن تقوا و عمل درست و در مسیر انقلاب و ولایی بودن دسیسه های دشمنان را خنثی می کند.

وی حضور بسیجیان را در صحنه های مختلف انقلاب دشمن شکن دانست و ابراز داشت: دشمنان قسم خورده ما هزینه های هنگفتی را علیه نظام جمهوری اسلامی ایران صرف می کنند ولی با یک سخنرانی مقام معظم رهبری و حضور بسیجیان در صحنه تمامی فتنه های آنان خنثی می شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه  در سپاه میناب گفت: امروز قدرت سپاه دنیا را متحیر کرده است و پایه های انقلاب اسلامی ایران به برکت سپاه پاسداران در دنیا مستحکم شده است.و به همین خاطر است که نهاد مقدس سپاه پاسدران انقلاب اسلامی را مورد هجمه، انتقاد و تخریب در رسانه های بزرگ دنیا قرار داده اند.

حجت الاسلام اربابی با توجه به حرف تاریخی امام خمینی(ره) که فرمودند:ما انقلابمان را به دنیا صادر می کنیم گفت: زمانی که امام (ره) این حرف را زدند خیلی ها در تصورشان هم نمی گنجید که چنین اتفاقی رخ دهد ولی امروز همه جهانیان، عینا” می بینند هر جا مقاومت و مبارزه ای در دنیا علیه استبداد است الگوی آنها انقلاب اسلامی ایران است و عکس امام و رهبر معظم انقلاب را بر دست دارند.

در پایان از خدمات ارزنده برادر مجید امینی فرمانده سابق حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله(ص) نوبند تجلیل و برادر حسن ملک بنیادی بعنوان فرمانده جدید این حوزه طی حکمی از سوی فرمانده سپاه شهرستان میناب معرف شد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: