• تاریخ: تیر ۱۸, ۱۳۹۷-۷:۰۴
  • شناسه خبر: 71451

طی حکمی/

فرمانده حوزه شهید رجایی بخش بندزرک معرفی شد

طی حکمی از سوی فرماندهی سپاه میناب سروان مجتبی فرخی زاده به عنوان فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی بخش بندزرک معرفی شد. ...

به گزارش میناب جنوب، سرگرد طالب احمدی نیا فرمانده سپاه میناب در آئین تودیع و معارفه فرمانده جدید حوزه شهید رجایی بندزرک تقوا و صبر را تنها راه پیروزی در همه شرایط دانست گفت: همه مسئولین باید تقوا را در معرض دید خود قرار دهند و بر اساس تقوا عمل کنند.

فرمانده سپاه میناب اذعان داشت: در همه عرضه های زندگی و اجتماعی باید انسان صبر همراه با عزت نفش پیشه گیرند، پست و مسئولیت ها ماندگاری نیست، مشکلاتی که امروز در گوشه و کنار جامعه ما رخ می دهد با صبر، کار جهادی حل کنیم تا زمینه ساز اعتراض مردمی نشود.

وی ضرورت تفکر انقلابی برای برونرفت از مشکلات داخلی را مورد تاکید  قرار داد و افزود: نگاه و تفکر انقلابی زمینه ساز پیشرفت در همه عرصه ها بشمار می رود.

سرگرد طالب احمدی نیا اذعان داشت: اگر در کادرسازی انقلابی از نیروی متعهد، متخصص، با ایمان، دارای تفکر انقلابی و مسلح به سلاح علم و دانش استفاده شود، می تواند در موفقیت و پیشبرد اهداف انقلاب به مراتب بسیار اثرگذار باشد.

فرمانده سپاه میناب، حفظ وحدت با همه سلایق، ورود به عرصه های سازندگی و محرومیت زدایی و مردمی بودن را یکی از شاخصه هایی  دانست که فرمانده هان حوزه های مقاومت بسیج باید به آن توجه داشته باشند و از ظرفیت های منطقه برای رفع محرومیت و عمران و آبادانی بکارگیرند.

این مراسم با حضور مسئولین بخش بندزرک ، دهیاران و بسیجیان برگزار شد و در پایان مجتبی فرخی زاده بعنوان فرمانده حوزه مقاومت بسیج بخش بندزرک معرفی شد و از زحمات سرگرد سید علی طالبی تقدیر شد.

بخش بندزرک با جمعیت ۴۱ هزار نفر با  ۴۷ روستا در ۱۲کلیومتری شهرستان میناب قرار دارد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: